Mocowanie akcesoriów łazienkowych bez wiercenia

Poznaj wyjątkową serię akcesoriów łazienkowych, do montażu których nie użyjesz wiertarki. Te sprytne i praktyczne produkty sprawdzą się zawsze, gdy chcesz uniknąć wiercenia.

Czytaj dalej
0 komentarze
25 odsłony

Poręcze z liny - jakie mocowania?

Co jest potrzebne by stworzyć oryginalną ozdobę i funkcjonalną poręcz zarazem? Wykorzystaj linę jutową, a do niej odpowiednie mocowania, uchwyty i akcesoria. Zobacz co potrzebujesz.

Czytaj dalej
0 komentarze
67 odsłony

Mocowanie do sufitu bez wiercenia

Poznaj produkty, które umożliwiają podwieszanie obiektów bez konieczności wiercenia w suficie. Proste i szybkie rozwiązania.

Czytaj dalej
0 komentarze
43 odsłony

Modułowa wystawa? Postaw na system łączników Klemetric®

Znany i ceniony za swoją uniwersalność system Klemetric® oferuje proste rozwiązanie dla tworzenia konstrukcji przestrzennych i wystawienniczych. Poznaj sprytne łączniki i ciesz się realizacją kreatywnych projektów.

Czytaj dalej
0 komentarze
43 odsłony

Stojak reklamowy A3 - siła większego formatu

Poznaj konstrukcje, które w atrakcyjny sposób wyeksponują Twoją grafikę w formacie A3. Praktyczne wolnostojące stojaki oraz funkcjonalne ramy typu OWZ.

Czytaj dalej
0 komentarze
103 odsłony

Stojak na ulotki DL w wielu odsłonach

Chętnie sięgamy po ulotki DL jako nośnik reklamowo-informacyjny. Które stojaki dobrze je wyeksponują? Poznaj najpopularniejsze rozwiązania ekspozycyjne.

Czytaj dalej
0 komentarze
192 odsłony

Jakie tabliczki do biura?

Przegląd tabliczek biurowych, stosowanych na drzwiach lub w ich bezpośrednim towarzystwie. Popularne i proste rozwiązania do biur, urzędów i instytucji publicznych. Zobacz na co zwrócić uwagę.

Czytaj dalej
0 komentarze
218 odsłony

Stojak reklamowy A4 - najczęściej poszukiwany ekspozytor

Najlepsze ekspozytory do prezentacji materiałów formatu A4. Różne warianty stojaków o różnym przeznaczeniu. Wyselekcjonowana oferta w jednym miejscu.

Czytaj dalej
0 komentarze
308 odsłony

Stojaki do reklam - najpopularniejsze konstrukcje

Poszukując nośników reklamy, koniecznie zacznij od rozważenia najpopularniejszych konstrukcji i stojaków. Ich popularność związana jest z praktyczną prostotą i skutecznością.

Czytaj dalej
0 komentarze
166 odsłony

Stojak reklamowy metalowy czy drewniany?

Czy ważny jest materiał, z jakiego powstał ekspozytor reklamowy? Oczywiście! To od niego zależy stabilność konstrukcji, jej trwałość, odporność na warunki, a także efekt wizualny, który przecież także odgrywa nie małą rolę.

Czytaj dalej
0 komentarze
203 odsłony
Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.