Sztalugi i postumenty

Sztalugi i postumenty

Sztaluga ekspozycyjna

614,06 zł
Wybierz kolor konstrukcji. Cena sztalugi zawiera w zestawie 2 bolce wspierające. Jeśli potrzebujesz wspierać więcej niż jeden obiekt równocześnie, domów dodatkowe bolce. W razie potrzeby sztalugę można wyposażyć w komplet kółek oraz pokrowiec ochronny.
Stojaki ekspozycyjne

Postument ekspozycyjny 2w1

569,00 zł
Do wyboru trzy postumenty ekspozycyjne 2w1. Każdy wyposażony jest w 1 blat. Dodatkowe blaty należy zamawiać oddzielnie.
Sztaluga ekspozycyjna z półkami Sztaluga ekspozycyjna z półkami 2
  • -80,00 zł
Sztalugi i postumenty

Sztaluga ekspozycyjna z półkami

1 170,14 zł 1 250,14 zł
Zestaw ze sztalugą obejmuje: 1 x konstrukcja sztalugi w wybranym kolorze 3 x półka (3 wielkości) komplet 2 bolcy wspierających instrukcja obsługi Ponadto możesz domówić: kółka jezdne, dodatkowe bolce wspierające.
Sztalugi i postumenty

Postument wystawienniczy metalowy Z

CHR-LOFT
702,00 zł
metalowe, składana z 2 części konstrukcja wygodny transport i przechowywanie atrakcyjny wygląd
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Na czym skutecznie prezentować?

Stabilny trójnóg drewniany lub metalowa sztaluga służą m.in. jako wspornik na podobrazie. Ma to miejsce zarówno podczas pracy artysty nad dziełem, jak i po ukończeniu, czyli przy upublicznianiu pracy. Sztalugi wystawiennicze można spotkać nie tylko w szkole plastycznej, na wernisażu, czy w galerii, ale także w restauracji, na targach czy spotkaniach biznesowych. Szybka zmiana koncepcji nastąpi, gdy na bolce wspierające położysz tablicę kredową lub tablicę informacyjną. W ten sposób tradycyjna sztaluga automatycznie zamienia się w stojak reklamowy. Regulacja wysokości, wybranie wersji kolorystycznej z palety RAL, stabilność i wygoda użytkowania, tworzą uniwersalne narzędzie do prezentacji, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Sztalugi wystawowe- nowoczesne, przemyślane konstrukcje

Szukając oryginalnych rozwiązań, polecamy przyjrzeć się naszemu innowacyjnemu projektowi, jakim jest metalowa sztaluga ekspozycyjna z półkami. Baza konstrukcji, składająca się z 2 solidnych elementów skręcanych ze sobą, jest łatwa w przechowywaniu i transporcie. Komplet 3 płytkich półek świetnie nadaje się do ekspozycji ulotek, katalogów, broszur czy drobnych przedmiotów. Dodatkowo można ją dopasażyć o pokrowiec, kółka jezdne czy więcej bolców wspierających. Unikatowość takiej sztalugi polega na różnorodności funkcji, jakie może pełnić: • oparcie dla obrazu/ lub 2 mniejszych – potrzebne 2/4 sztuki bolców wspierających • regał wystawienniczy/ ekspozytor – wymagane półki + bolce, spinki

Uniwersalne postumenty 2w1 do ekspozycji

Metalowe postumenty, których szkielet wykonany jest z profilu 2,5 cm x 2,5 cm, mają postać prostopadłościanu lub są w kształcie litery „Z”. Kolumny można ustawiać pionowo lub kłaść je poziomo. Sprytne rozwiązanie umożliwia mocowane blatów „na wcisk”, co szybko i łatwo pozwala zmienić aranżację wystawy. W przypadku poziomej opcji, aby otrzymać podłużny blat, należy dokupić blat lub do największego postumentu- dwa blaty.

Ich nowatorska forma niewątpliwie zwraca uwagę i przyciąga wzrok do obiektów na nich ustawionych. A o to przecież chodzi! Koniecznie sprawdź pełną ofertę dostępną powyżej i wybierz odpowiednie narzędzie do prezentacji.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania