Stojaki informacyjne

Stojaki na plakaty

Stojak informacyjny na plakat A2

MBA2G25
629,00 zł
Stabilna i estetyczna konstrukcja Format ramy: A2 Profil zatrzaskowy Cena za 1 stojak z ramą A2.
Stojaki informacyjne

Totem Ipoint

IP1900600ARW
2 279,00 zł
Stojak o wymiarach 1900 x 600 mm. Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.
779,00 zł
Cena za wybraną konstrukcję ramy, wyposażoną w stopy. Cena nie obejmuje wydruku, ani tkaniny.Uwaga: koszty wysyłki konstrukcji 2000 x 800 mm oraz 2500 x 1500 mm mogą być wyższe niż w standardowym cenniku. W tej sprawie skontaktuj się z naszym sklepem.
Systemy wystawiennicze & Stojaki reklamowe

Stojak z ramą plakatową A3 Standard

CAPOA3G25
459,00 zł
smukła konstrukcja format ramy plakatowej: A3 ekonomiczne rozwiązanie rama z ostrymi narożnikami do samodzielnego montażu
Pokazano 1-24 z 44 pozycji

Praktycznym, a przy tym także atrakcyjnym wizualnie sposobem na zaprezentowanie ważnych treści są stojaki informacyjne. Są to konstrukcje posiadające kieszenie lub podstawki przeznaczone na materiały reklamowe, które pozwalają na przedstawienie oferty lub wiadomości w przystępny dla klienta sposób. W naszej ofercie znajdują się produkty funkcjonalne, nie zajmujące wiele przestrzeni, które łatwo ustawić w wybranym przez siebie miejscu. Są to konstrukcje lekkie, wyróżniające się eleganckim wyglądem i stabilnością. Ich dużą zaletą jest uniwersalność, ponieważ można samodzielnie wymieniać umieszczone w nich materiały, co pozwala na wielokrotne wykorzystywanie produktu przy różnych działaniach promocyjnych firmy.

Stojak na opis

Wolnostojące lekkie konstrukcje z ramą na szczycie to idealna propozycja do zamieszczenia treści informacyjnych i opisowych. Popularnie wykorzystywane w muzeach, galeriach sztuki i salonach sprzedaży. Możliwość postawienia niemal w każdym miejscu znacznie ułatwia organizację wystawy czy pokazu. Wiele instytucji publicznych posiada na wyposażeniu komplet stojaków wystawowych, które chętnie wykorzystują podczas różnych eventów.

Organizacja ruchu i przestrzeni

Stojaki informacyjne to sposób na czytelność komunikatów wskazujących drogę, kierunek ruchu czy kolejki. Stawiasz je tam, gdzie zaistnieje potrzeba umieszczenia wskazówki, czy zwrócenia uwagi odwiedzających. Zbudowane tak, by wymiana prezentowanych treści nie powodowała trudności. Najczęściej wybierane rozwiązania to stojaki z tabliczką A5, A4 lub A3.

Stojaki teleskopowe z regulacją wysokości

Dla szczególnie wymagających proponujemy konstrukcje z regulowaną wysokością. Dzięki tej funkcjonalności stojak możesz łatwiej dostosować do określonych potrzeb, co znacznie wpływa na jego uniwersalność.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania