na tablet / iPad

na tablet / iPad

Stojak stalowy pod tablet Trigrip

DTSTGL10
1 375,00 zł
solidna, stalowa konstrukcja możliwość prezentacji tabletu w orientacji poziomej lub pionowej zamykany na klucz możliwość znakowania stalowej konstrukcji za pomocą sitodruku lub folii samoprzylepnej
729,00 zł
przeznaczony do modelu Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019) gotowy do montażu zabezpieczony zamkiem na kluczyk kolor: czarny Uwaga: możliwy dłuższy czas realizacji. Zapytaj Sprzedawcy!
729,00 zł
Uchwyt przeznaczony dla modelu Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019) Prosty montaż Prezentacja pod kontem Kolor: czarny Uwaga: Możliwy wydłużony czas realizacji. Zapytaj Sprzedawcę!
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Stojaki na tablet i iPad to praktyczny i wygodny sposób wykorzystania Twojego urządzenia do prezentacji multimedialnej. W ofercie funkcjonalne kioski i obudowy na tablet z zabezpieczeniem antykradzieżowym, szereg uchwytów na tablet oraz stojaki z konstrukcją teleskopową. Proponowane rozwiązania w bezpieczny i pewny sposób uchwycą odpowiedniej wielkości urządzenie. Oferowane standy przeznaczone są przede wszystkim dla firm, które udostępniają publicznie tablety i iPady.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania