Do restauracji

Stojaki na plakaty

Stojak informacyjny na plakat A2

MBA2G25
629,00 zł
Stabilna i estetyczna konstrukcja Format ramy: A2 Profil zatrzaskowy Cena za 1 stojak z ramą A2.
Do restauracji

Stojak na rowery stalowy

BCSE
1 149,00 zł
stal galwanizowana doskonała stabilność max 6 rowerów wersja jednostronna
Pokazano 1-24 z 57 pozycji

W doborze stojaków i ekspozytorów, stosowanych w restauracjach kierujemy się nie tylko funkcjonalnością ale także ich wyglądem. Estetyka odgrywa tu ważną rolę ze względu na profil działalności i przyjmowanie gości. Produktem pierwszej potrzeby są stojaki na menu, które zawsze powinno być czytelnie zaprezentowane i dostępne. Możemy to zrobić na wiele sposobów. Jeden z nich przewiduje prezentację np. fragmentu menu w obrębie stolików. Do tego celu świetnie sprawdzą się najprostsze małe stojaczki z plexi.

Niewielkie stojaczki na stoliki restauracyjne

Ich uniwersalny wygląd sprawia, że pasują do każdego wnętrza i pozwalają w prosty sposób zaprezentować ulotkę, także dwustronną. Lekkie i transparentne, a także łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy tylko przetrzeć. Takie stojaki dostępne są dla wielu popularnych rozmiarów: A6, A5, czy A4.

Wolnostojące stojaki na menu

Tuż przy wejściu zazwyczaj prezentowane jest pełne menu, by każdy z gości mógł „rzucić okiem” sprawdzając rodzaj podawanych potraw i zapewne poziom cen. Można to zrobić używając wolnostojących konstrukcji na plakat, sztalugi ekspozycyjnej z ramą, czy gabloty prezentacyjnej na nodze. Wybór rozwiązania jest zależny w dużej mierze od wyglądu restauracji, a także obszerności menu.

Ponadczasowa gablota na menu

Gablota to jeden z bardziej eleganckich, ale też praktycznych sposobów na prezentację menu. Jej konstrukcja doskonale chroni wydruk i umożliwia, poprzez otwarcie drzwiczek, szybką podmianę prezentowanych kart. Zazwyczaj gabloty posiadają metalowe plecy, co daje możliwość stosowania magnesów. Wybierając wariant o delikatnej ramie, całość prezentuje się bardzo lekko i atrakcyjnie.

Sztaluga do wspierania menu

Ten ponadczasowy sposób prezentacji menu spotykany jest w wielu restauracjach i hotelach, co jest szczególnie widoczne podczas różnego rodzaju imprez. Wtedy sztaluga wykorzystywana jest także do ekspozycji listy gości, przypisanych do poszczególnych stolików. Metalowa konstrukcja wybierana jest zazwyczaj do bardziej nowoczesnego wnętrza, a drewniana - tradycyjnego, ciepłego w swoim wystroju.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania