Słupki odgradzające

Słupki odgradzające z liną

Słupek do liny Barrier Chrome z kopułą

BSRCHROME
299,00 zł
optymalna stabilność dzięki ciężkiej podstawie kolor: chrom kompatybilny ze sznurami welurowymi i plecionymi Uwaga: Możliwy wydłużony czas dostawy - prosimy o weryfikację terminu realizacji u naszego Sprzedawcy.
Słupki odgradzające z liną

Słupek do liny Barrier Gold z kulą

BSRGOLD
319,00 zł
klasyczny, elegancki design dobra stabilność dzięki ciężkiej podstawie kolor: złoty lina zamawiana oddzielnie Uwaga: możliwy wydłużony czas dostawy - prosimy o weryfikację terminu u naszego Sprzedawcy.
189,90 zł
akcesorium dodatkowe do słupków z serii Chrome Barrier Economy zyskaj dodatkową przestrzeń informacyjną / reklamową orientacja: pionowa format: A4 prezentacja dwustronna
179,90 zł
akcesorium prezentacyjne dla słupków z serii Black Barrier Economy zyskaj dodatkową przestrzeń informacyjną / reklamową format: A4 orientacja: pionowa prezentacja dwustronna
Słupki odgradzające z taśmą

Słupki taśmowe Classic

831,37 zł
Cena za wybrany słupek. Kolor taśmy należy wybrać z załączonego wzornika i wpisać w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Słupek z taśmą Expo

718,12 zł
Cena za wybrany słupek Expo. Kolor taśmy dobierz z załączonego wzornika i zapisz go w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Słupki z taśmą Pure

485,09 zł
Cena za wybrany kolor słupka. Kolor taśmy należy wybrać z załączonego wzornika kolorów, a informację o nim umieścić w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Zestaw odgradzający 2,5 m STOPPER

SCPALLG
803,72 zł
W zestawie: - Słupek odgradzający Stopper z wysuwaną taśmą 2,5 m - Słupek odgradzający Stopper bez taśmy
Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Zadbaj o sprawny system organizacji przestrzeni

Słupki odgradzające, jakie pełnią funkcje? Za co są odpowiedzialne?

Wytyczanie obszarów - ułatwiają zarządzanie danym miejscem czy logistyką wydarzenia. Są przydatne wszędzie tam, gdzie trzeba wskazać drogę, wygrodzić przestrzeń lub całkowicie wyłączyć ją z użytku dla osób niepowołanych. Bezpieczeństwo - stanowią barierę fizyczną, zabezpieczenie. Zapewniają izolację, pomagają zachować porządek np. poprzez oddzielenie miejsc objętych remontem, pracami konserwatorskimi czy pracami drogowymi. W takich przypadkach sięgnij po słupki ostrzegawcze Safety. Posiadają dobrze widoczne kolory taśm oraz wersje ostrzegające - biało-czerwone lub żółto-czarne. Zastosowanie specjalnych kolorów będzie skutecznie sygnalizować z daleka i ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Mobilna konstrukcja - możesz łatwo zmieniać ich położenie i dostosowywać do zmieniających się potrzeb. Szybkie składanie i rozkładanie przekłada się na wygodę użytkowania i sprawia, że zawsze stają się pierwszym wyborem. Tymczasowe lub stałe wydzielenie/podział przestrzeni - symbolicznie oznaczają miejsca wyłączone z użytku. W innym przypadku pozwalają nakreślać bezpieczny dystans wobec np. cennych obiektów. Dzięki nim można wytyczyć przestrzeń niedostępną dla odwiedzających albo dyskretnie zwrócić uwagę na wygrodzony obszar. Tworzenie ścieżek do poruszania się - pozwalają na lepsze zorganizowanie ruchu w miejscach o ograniczonej przestrzeni czy przepustowości. Mogą służyć również do określania przebiegu kolejek i przepływu ludzi. Funkcja informacyjna - wyposażając je w dodatkowe akcesoria – np. ramki na wydruk, możesz zwiększyć ich użyteczność. Zaopatrując się w kompatybilne ze słupkami tabliczki informacyjne, w łatwy i czytelny sposób przedstawisz ważne komunikaty, treści czy wskazówki. Prezentowane wydruki bez trudu można podmienić na nowe lub zdemontować szyld. Słupki odgradzające z taśmą można dodatkowo personalizować przez druk na taśmie np. oznaczeń, logotypu, informacji. W ten prosty sposób możesz zyskać dodatkową przestrzeń reklamową i zapewnić czytelną komunikację wszystkim potencjalnym odbiorcom. Pewna konstrukcja - słupki i ich podstawy są stabilne i wykonane z solidnych materiałów. Należy tylko pamiętać, że przy użyciu długiej taśmy pomiędzy nimi, podstawa musi być zdecydowanie cięższa. Do wewnątrz i na zewnątrz - są modele przeznaczone wyłącznie do wnętrz budynków, jak i przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych pod gołym niebem. Ozdoba - dodają szyku, elegancji i wyrafinowania miejscom, w których są ustawione okazałe modele.

Gdzie sprawdzą się słupki z taśmą lub liną?

Systemy odgrodzeń można spotkać w sferze kultury (muzea, biblioteki, teatry, kina itp.), w miejscach użyteczności publicznej (urzędy, banki, szpitale, dworce kolejowe/autobusowe, lotniska), podczas masowych imprez (koncerty, wydarzenia sportowe, wielkie gale/widowiskowe przyjęcia), a także w branży przemysłowej.

Jaki system odgradzający wybrać?

W zależności od preferencji proponujemy: słupki z wbudowaną, wysuwaną taśmą lub z odpinaną liną. Wśród ostatnich posiadamy w asortymencie: cienkie linki stalowe, welurowe, plecione: jutowe, bawełniane lub z tworzywa. Bogata oferta różniących się od siebie wyglądem, wykończeniem, użytymi materiałami, wymiarami, wagą czy kolorystyką komponentów- co nie ułatwia wyboru. Jednak jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj odpowiednie ogniwa do stworzenia czytelnego systemu odgradzającego. Zapoznaj się z naszymi produktami i stwórz rozwiązanie optymalne dla siebie.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania