Ramki i listwy do plakatów

779,00 zł
Cena za wybraną konstrukcję ramy, wyposażoną w stopy. Cena nie obejmuje wydruku, ani tkaniny.Uwaga: koszty wysyłki konstrukcji 2000 x 800 mm oraz 2500 x 1500 mm mogą być wyższe niż w standardowym cenniku. W tej sprawie skontaktuj się z naszym sklepem.
Listwy plakatowe

Listwa plakatowa Bannerblock

122,90 zł
Cena za komplet: 2 listwy plakatowe (góra - dół) + 2 oczka do podwieszania. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo uchwytu ściennego.
Cena za wybranej wielkości ramę Frameframe Wall + uchwyty do podwieszania. Cena nie obejmuje wydruku, ani tkaniny. Uwaga: koszty wysyłki konstrukcji 2000 x 800 mm oraz 2500 x 1500 mm mogą być wyższe niż w standardowym cenniku. W tej sprawie skontaktuj się z naszym sklepem.
Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Jak powiesić plakat?

Na to jakże popularne pytanie odpowiadamy krótko – najczęściej na dwa sposoby! Zrobimy to z użyciem tradycyjnej ramki lub praktycznych listw plakatowych. Dla ważniejszych wydruków, które wymagają większej ochrony, wybierzmy ramę. Dla czasowych materiałów promocyjnych, które często zmieniamy, rozważmy listwy mocowane na krawędzi plakatu.

Ramy na plakat – popularne i wszechstronne

Każda firma i instytucja prędzej czy później posiada potrzebę prezentacji jakiegoś wydruku, najczęściej w postaci plakatu reklamowego lub informacyjnego. W tym celu najczęściej sięgamy po odpowiedniej wielkości ramę plakatową, która świetnie realizuje swoje zadanie. Wieszane w korytarzach biur i urzędów, poczekalniach i gabinetach. Doskonale zagospodarowują przestrzeń na ścianach. Wiele z naszych propozycji to ramy typu OWZ (Otwórz – włóż – zatrzaśnij), które wyróżnia prosty i szybki montaż wydruku, a także jego późniejszej wymiany. U nas zamówisz zarówno małe ramki plakatowe – idealne na dyplomy, certyfikaty czy ofertę, jak i duże ramy na plakaty, w których zamieścisz wydruki wielkoformatowe. Ciekawą propozycją o modnym i nowoczesnym charakterze są z pewnością ramy tekstylne, których profil idealnie napina wydruk, umieszczony na tkaninie.

Listwy do plakatów – idealne do podwieszania na linkach

Plastikowe, aluminiowe lub drewniane listwy do wieszania posterów to najprostsze rozwiązanie, które z sukcesem zastosujesz niemal wszędzie. W korytarzach, witrynach okiennych i wszędzie tam, gdzie jesteś w stanie przymocować linki do sufitu. Listwy zatrzaskowe stabilnie utrzymują wydruk, którego wysokość z łatwością wyregulujesz długością linki czy sprężynki montażowej. Ważne jest, aby górna listwa była wyposażona w oczka lub haczyki.

Zarówno ramy jak i listwy do prezentacji plakatów występują dla wszystkich popularnych formatów. Wybierz optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.