Bez wiercenia

Akcesoria łazienkowe Wenko

Podwieszana półka prysznicowa Wenko

WE24525100
139,90 zł
Materiał: stal nierdzewna Wymiary [gł. x szer. x wys.]: 140 x 250 x 360 cm Kolor: czarny matowy
Akcesoria łazienkowe Wenko

Elementy montażowe Vacuum-Loc Wenko

WE20643100
59,99 zł
Opakowanie: 2 adaptery + pompka ręczna kompatybilne z akcesoriami z systemu Vacuum-Loc system mocowania próżniowego kolor mocowań: chrom właściwości: wodoodporne
Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Mocowania bezinwazyjne

Ten rodzaj mocowań doceni każdy, kto preferuje bezinwazyjny montaż, który nie powoduje uszkodzeń w ścianie lub na innej powierzchni. Nasz sklep podzielił oferowane rozwiązania na produkty stosowane w obszarach wystawienniczych oraz akcesoria łazienkowe. W pierwszej grupie znajdziesz różnego rodzaju haczyki samoprzylepne, gwoździe samoprzylepne i wieszaki, pozwalające na podwieszenie lżejszych obiektów na ścianie lub oknie. Idealne do czasowych prezentacji, wymagających częstych zmian. Druga kategoria gromadzi szeroką gamę produktów, przeznaczonych do łazienki, bez konieczności wiercenia. Wysoce skuteczna metoda i kompleksowa oferta na wyposażenie każdej łazienki.

Akcesoria do łazienki z systemem Vakuum-Loc

Większość oferowanych produktów niemieckiej marki Wenko korzysta z systemu mocowania próżniowego Vakuum-Loc. Polega on na montażu prostego adaptera za pomocą ręcznej pompki, dołączonej do zestawu. Już po kilku ruchach i usunięciu powietrza spod obiektu, produkt jest gotowy do użycia, czyli zawieszenia na nim wybranego akcesorium. Będą do uniwersalne haczyki, wieszaki, uchwyty na papier, czy kubek. Wszystkie elementy z wybranej linii kolorystycznej doskonale do siebie pasują i mogą stanowić praktyczne wyposażenie łazienki. Produkty sprawdzą się także w przypadku chropowatej ściany.

Zawieszane półki łazienkowe

Obok mniejszych akcesoriów, sklep nasz oferuje także sprytne półki łazienkowe w formie zawieszanych koszyczków. Taka wygodna półka pod prysznic zadba o miejsce na szampon, żel czy mydło, które zawsze będą pod ręką. Najważniejszą zaletą oferowanych rozwiązań jest ich wysoka jakość, która pozwala na zachowanie atrakcyjnego wyglądu, mimo niekorzystnych warunków i dostępu wilgoci.

Chcesz powiesić bez wiercenia? Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz optymalne rozwiązanie.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania