Systemy galeryjne

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Wieszanie obrazów i zdjęć bez wiercenia

Systemy prezentacyjne oparte na szynie, linkach i haczykach mocowane są jednorazowo do ściany, a mogą służyć przez wiele, wiele lat. Nawet chwilowo niewykorzystywane są na tyle dyskretne, że nie rzucają się w oczy. Jedynie szyny galeryjne wymagają przytwierdzenia do ściany na stałe. Pozostałe komponenty tj. stalowe, transparentne lub linki w oplocie oraz haczyki, można dokładać i ściągać wedle uznania. Systemy zawieszeń obrazów to idealne rozwiązanie dla osób lubiących zmiany kompozycji obiektów wieszanych na ścianie, a nieprzepadających za majsterkowaniem. Ta metoda wyklucza pozostawianie na ścianach nieestetycznych dziur po każdorazowym ściągnięciu ramek.

Patent na częste i bezinwazyjne zmiany ekspozycji

Wieszanie obrazów na linkach nie wymaga wcześniejszego rozmyślania ani planowania, w jakim układzie mają być rozmieszczone malowidła. Manipulowanie linkami góra-dół oraz na boki, daje niezwykłą swobodę i elastyczność w tworzeniu galerii. Sytuacja wygląda tak samo w przypadku wieszania obiektów dekoracyjnych, materiałów promocyjnych i informacyjnych. Jednego dnia może wisieć na ścianie ogromna plansza reklamowa a nazajutrz dekorować ją będą różnej wielkości, ustawione kaskadowo lustra. Należy tylko pamiętać o dopasowaniu haczyków do obciążenia prezentowanego przedmiotu.

Systemy galeryjne - miejsca dedykowane

Systemy galeryjne najlepiej dobierać mając na uwadze miejsce i możliwe przeznaczenie. Dzięki tak prostemu mechanizmowi jak włożenie linek w prowadnicę listwy lub usunięcie ich (w zależności od potrzeb) - gotowe systemy galeryjne cieszą się popularnością w miejscach takich jak muzea, galerie sztuki, domy kultury, placówki publiczne, wystawy sklepowe, biura, domy i inne. Nie można nie wspomnieć o szybkości i prostocie przebiegu całej tej „operacji”, co ma duże znaczenie w przypadku potrzeby prędkiej zmiany kompozycji. Dla przykładu: System zawieszeń obrazów Royal gwarantuje elegancki ponadczasowy wygląd, natomiast Galeria Special nada się do zawieszania ciężkich obiektów. Bogata oferta o zróżnicowanym charakterze i specyfikacji wpisze się nawet w najbardziej wymagające gusta.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania