Gabloty i tablice ogłoszeniowe

Gabloty i tablice ogłoszeniowe

Tablica filcowa Scritto® szara, 60 x 90 cm

FBN60x90GREY
199,00 zł
trwała i bezpieczna aluminiowa rama z bezpiecznymi narożnikami z tworzywa wielokrotne użytkowanie nie pozostawia śladów
Gabloty i tablice ogłoszeniowe

Tablica filcowa Scritto® niebieska, 60 x 90 cm

FBN60x90BLUE
199,00 zł
trwała i bezpieczna aluminiowa rama z bezpiecznymi narożnikami z tworzywa wielokrotne użytkowanie nie pozostawia śladów kolor: niebieski rozmiar: 60 x 90 cm
Gabloty i tablice ogłoszeniowe

Tablica filcowa Scritto® szara, 45 x 60 cm

FBN45x60GREY
119,00 zł
trwała i bezpieczna aluminiowa rama z bezpiecznymi narożnikami z tworzywa wielokrotne użytkowanie nie pozostawia śladów kolor: szary rozmiar: 45 x 60 cm
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Gabloty i tablice ogłoszeniowe stanowią nieodłączny element wyposażenia biur, urzędów i placówek kultury. Ich zadaniem jest czytelna komunikacja poprzez szybki dostęp do ważnych informacji i ogłoszeń. Istnieje wiele rozwiązań, które doskonale spełnią to zadanie. Tam, gdzie konieczne jest zamknięcie ekspozycji, należy sięgnąć po specjalne gabloty ścienne. W innym przypadku warto rozważyć także tablice korkowe, tablice welurowe lub magnetyczne.

Popularne tablice korkowe

Tablice z korka są bardzo popularne ze względu na prostotę i dużą uniwersalność. Materiał korkowy, zamknięty w drewnianej lub aluminiowej ramie, umożliwia szybkie przypinanie dokumentów, zdjęć czy ogłoszeń za pomocą pinezek. Najczęściej możemy je spotkać w szkołach, biurach, czy restauracjach. Takie rozwiązanie cechuje z pewnością atrakcyjna cena.

Różnorodne tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne umożliwiają mocowanie wydruków za pomocą magnesów. To szybki i sprawny sposób na ekspozycję ważnych komunikatów i ogłoszeń. Magnetyczna tablica może wisieć na ścianie, lub znajdować się np. na sztaludze ekspozycyjnej. Jej wygląd jest bardziej nowoczesny i uniwersalny, świetnie komponując się z prawie każdym wnętrzem. Bogaty wybór wariantów pozwoli dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb.

Eleganckie tablice welurowe

Tablice welurowe, inaczej nazywane tablicami z filcu, prezentują się bardzo elegancko. W tym przypadku mocowanie dokumentów następuje z użyciem pinezek. Można je spotkać w hotelach, restauracjach, czy placówkach kultury. Do wyboru różne kolory i wielkości tablic.

Solidne gabloty informacyjne

Konstrukcje gablot informacyjnych uwzględniają przeszklenie ochronne i zamykanie na kluczyk. Można za ich pomocą bezpiecznie wyeksponować plakaty, ważne dokumenty czy ogłoszenia. Swoje zastosowanie znajdują w muzeach, galeriach sztuki, szkołach, uczelniach itp. miejscach. Wielkość gabloty przedstawiana jest wielokrotnie jako ilość formatów A4, jakie może dany wariant pomieścić. Najczęściej wybierane gabloty posiadają srebrne lub czarne wykończenie.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania