Mocowania do linek stalowych

Mocowania do linek stalowych

Zestaw do drewna z linką stalową

119,48 zł
Cena za zestaw. Zestaw 2 metry obejmuje: 2 metry linki 4 mm 7 x 19, kat. A4 Zacisk z gwintem prawym do drewna (zaciśnięty na lince) Zacisk z gwintem lewym do drewna (zaciśnięty na lince) Zestaw 3 metry obejmuje: 3 metry linki 4 mm 7 x 19, kat. A4 Zacisk z gwintem prawym do drewna (zaciśnięty na lince) Zacisk z gwintem lewym do drewna (zaciśnięty na...
Mocowania do linek stalowych

Naciąg linki stalowej do metalu - zestaw

159,52 zł
Cena za wybrany zestaw. Zestaw 2 m obejmuje: Linka stalowa 4 mm 7 x 19, kat. A4 - 2 metry Zacisk z głowicą soczewkową (zaciśnięty na lince) Zacisk z gwintem zewnętrznym M6R (zaciśnięty na lince) Terminal z gwintem wewnętrznym Zestaw 3 m obejmuje: Linka stalowa 4 mm 7 x 19, kat. A4 - 3 metry Zacisk z głowicą soczewkową (zaciśnięty na lince) Zacisk z...
25,00 zł
Cena za 1 szt. wybranego mocowania. Uchwyt SL01043 - nadaje się do linki zakończonej kulką o średnicy 6 mm. Uchwyt SL01044 - nadaje się do linki zakończonej kulką o średnicy 8 mm.
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Mocowania do linek stalowych to wszelkiego rodzaju uchwyty, przelotki i końcówki, które umożliwiają wykorzystanie linki ze stali nierdzewnej do różnorakich celów. Najczęściej stosuje się ją jako wypełnienie balustrady, poprzez jej odpowiednie napięcie pomiędzy dwoma słupkami bądż płaszczyznami. Innym zastosowaniem są wszelkiego rodzaju rusztowania dla roślin pnących, mocowanych np. na budynkach. Linka ze stali nierdzewnej jest odporna na warunki atmosferyczne dlatego sprawdzi się doskonale do wspomnianych zadań i celów. Wybierz poszczególne komponenty by stworzyć optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.