Na biurko

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Tabliczki do postawienia na biurko

Małe, transparentne tabliczki, wykonane najczęściej z plexi lub wysokiej jakości poliwęglanowego tworzywa, są prostym i skutecznym sposobem na czytelną prezentację informacji: personalnych, o produktach, usługach, firmie i nie tylko! Ich atrakcyjny wygląd połączony z trwałością wykończenia, składa się na ponadczasowe rozwiązanie porządkujące przestrzeń na biurku.

Stojaki, w zależności od modelu - ustawiane w orientacji pionowej / poziomej, jedno lub dwustronne albo z możliwością zamieszczenia informacji na trzech bokach (identyfikator Piramidka 3w1), są odpowiednio wyprofilowane, lekkie, ale stabilne. Różne warianty ramek informacyjnych posiadają nieco inne cechy. Przykładowo, do częstej wymiany treści polecamy wielofunkcyjną tabliczkę Pixquick. Jest otwierana frontowo, co usprawnia całą czynność, a dodatkowo może być wieszana na drzwiach lub ścianie.

Stojak informacyjny, ofertowy, reklamowy

Tabliczki ekspozycyjne ustawione na podstawce bądź podpórce (z regulowanym stopniem odchylenia), służą jako sprawny nośnik informacji na biurkach, stołach, blatach, ladach, półkach itp. Gustowne podpórki do tabliczek bez wątpienia dodają elegancji całej konstrukcji, a starannie zaprezentowana oferta, zyskuje na skuteczności przekazu dowolnej treści. Położenie takiej nóżki podpierającej możesz błyskawicznie przestawić, zmieniając tym samym pozycję całego stojaczka z pionowej na poziomą lub odwrotnie.

Zastosowanie

Kieszenie na ulotki, broszury, postery, reklamy czy cenniki, oferty menu albo nawet obrazki i zdjęcia, są niezbędnym elementem wyposażenia większości miejsc usługowych, gdzie ma miejsce bezpośredni kontakt z obsługą interesantów. Powszechnie stosowane m.in. na recepcjach, w punktach handlowych, restauracjach, pubach, biurowcach, wszelkich instytucjach publicznych, podczas eventów, konferencji i szkoleń.

Tabliczki informacyjne to ważne ogniwo marketingu i jeden z filarów potrzebnych do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Mogą służyć jako identyfikatory imienne na biurko - do prezentacji danych pracownika, ewentualnie danych firmy, czy kontaktu do osób decyzyjnych/konkretnego działu. Są niezastąpione podczas awarii - do szybkiego przekazania komunikatu, ale i na co dzień - do przekazania podstawowych komunikatów typu: „zaraz wracam”, „czynne w godzinach…” itp. W zależności od preferencji i okoliczności możesz je wykorzystać na różne sposoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania