Słupki odgradzające z taśmą

Słupki odgradzające z taśmą

Słupki taśmowe Classic

831,37 zł
Cena za wybrany słupek. Kolor taśmy należy wybrać z załączonego wzornika i wpisać w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Słupek z taśmą Expo

718,12 zł
Cena za wybrany słupek Expo. Kolor taśmy dobierz z załączonego wzornika i zapisz go w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Słupki z taśmą Pure

485,09 zł
Cena za wybrany kolor słupka. Kolor taśmy należy wybrać z załączonego wzornika kolorów, a informację o nim umieścić w komentarzu do zamówienia.
Słupki odgradzające z taśmą

Zestaw odgradzający 2,5 m STOPPER

SCPALLG
803,72 zł
W zestawie: - Słupek odgradzający Stopper z wysuwaną taśmą 2,5 m - Słupek odgradzający Stopper bez taśmy
Zestaw odgradzający z 2...
  • -140,00 zł
Słupki odgradzające z taśmą

Zestaw odgradzający z 2 słupkami

SLUP-ZES02
706,25 zł 846,25 zł
Zestaw obejmuje: 1 x słupek odgradzający z wysuwaną taśmą ostrzegawczą o długości 3 m 1 x słupek bazowy (bez taśmy) umożliwiający montaż zakończenia taśmy
Słupki odgradzające z taśmą

Słupek Black Barrier z niebieską taśmą 2,7 m

BBBLACKBLUE
459,00 zł
stabilny słupek z ciężką bazą o wadze 10 kg wysokiej jakości system rozwijania taśmy odgradzającej o długości 2,7 m kolor taśmy: niebieski
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Słupki odgradzające z taśmą to popularny sposób na organizację przestrzeni w miejscach publicznych, gdzie konieczna jest czytelna komunikacja i wyłączenie danych obszarów z ruchu. Możesz je rozmieścić w dowolnych miejscach, adekwatnych do sytuacji, i rozciągnąć pomiędzy nimi taśmę. Jej długość zależy od modelu wybranego słupka. Im dłuższa taśma, tym stabilniejsza i solidniejsza musi być jego konstrukcja, co zazwyczaj przekłada się na cięższą i większą bazę (podstawę).

Słupki z wysuwaną taśma bardzo często wykorzystywane są do określania przebiegu kolejek i przepływu ludzi. Ułatwiają tym samym zarządzie logistyką wydarzenia czy danego miejsca. W tej roli możemy je zobaczyć chociażby na lotniskach, w kinach czy teatrach. Kolejnym ważnym zadaniem słupków odgradzających z taśmą jest zapewnienie bezpieczeństwa, poprzez oddzielenie miejsc objętych remontem, pracami konserwatorskimi, czy pracami drogowymi. W takich przypadkach sięgamy po dobrze widoczne kolory taśm, oraz wersje ostrzegające - biało-czerwone lub żółto-czarne.

Jaki słupek odgradzający wybrać?

Na rynku dostępna jest szeroka gama słupków z taśmą, różniących się od siebie materiałem, wagą, długością taśmy i ceną. Ich jakość odgrywa ważną rolę, szczególnie w przypadku miejsc, gdzie są narażone na silniejszą eksploatację lub kiedy często zmieniamy ich lokalizację. Warto w takich sytuacjach postawić na mocniejsze słupki o wyższej jakości wykonania. Pamiętajmy, że mają posłużyć jak najdłużej.

Najpopularniejsze słupki mają uniwersalny srebrny kolor (chrom) lub czarny. Najczęściej wybieranym kolorem taśmy jest czerń i czerwień. Gama dostępnych barw jest oczywiście znacznie obszerniejsza. Zakończenie taśmy zaczepiamy o kolejny słupek lub pasujący uchwyt ścienny, dlatego podczas planowania systemu odgradzającego warto pamiętać również o dodatkowych akcesoriach.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania