Stojaki multimedialne

Stojaki multimedialne

Stojak na tablet Pad Man

PMN2301100AL
437,05 zł
Produkt dostępny do wyczerpania zapasów. Cena nie obejmuje urządzenia prezentowanego na zdjęciach.
Stojaki multimedialne

Stojak reklamowy z ekranem LCD Velo Media

VELOMR8AA
2 121,62 zł
Cena nie obejmuje dodatkowych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Zestaw nie zawiera także kart pamięci czy pamięci USB.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Przyciągnij uwagę na dłużej ze stojakiem multimedialnym

Stojaki multimedialne posiadają dodatkowy atut multimedialnej prezentacji, która obrazem i dźwiękiem zwróci uwagę potencjalnego klienta, nabywcy. Proponowane konstrukcje umożliwiają dodatkowo prezentację ulotek, broszur i folderów drukowanych, umieszczonych w specjalnych kieszeniach. Takie stojaki doskonale sprawdzą się podczas targów i firmowych eventów, szczególnie jeśli posiadają możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów.

Zwiększ sprzedaż swojego produktu

Małe stojaczki z wyświetlaczem pozwolą stworzyć doskonałe dopełnienie dla promowanego produktu, przybliżając jego zastosowanie i przyciągając uwagę przechodniów. Dobrze pomyślany przekaz potrafi doskonale zainspirować i zachęcić skutecznie do zakupu. Rozważ zamówienie stojaka multimedialnego jako świetnego narzędzia sprzedażowego. To będzie Twój As w rękawie!

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.