Stojaki multimedialne

Stojaki multimedialne

Stojak reklamowy z ekranem LCD Velo Media

VELOMR8AA
2 121,62 zł
Cena nie obejmuje dodatkowych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Zestaw nie zawiera także kart pamięci czy pamięci USB.
Stojaki multimedialne

Stojak na tablet Pad Man

PMN2301100AL
437,05 zł
Produkt dostępny do wyczerpania zapasów. Cena nie obejmuje urządzenia prezentowanego na zdjęciach.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Przyciągnij uwagę na dłużej ze stojakiem multimedialnym

Stojaki multimedialne posiadają dodatkowy atut multimedialnej prezentacji, która obrazem i dźwiękiem zwróci uwagę potencjalnego klienta, nabywcy. Proponowane konstrukcje umożliwiają dodatkowo prezentację ulotek, broszur i folderów drukowanych, umieszczonych w specjalnych kieszeniach. Takie stojaki doskonale sprawdzą się podczas targów i firmowych eventów, szczególnie jeśli posiadają możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów.

Zwiększ sprzedaż swojego produktu

Małe stojaczki z wyświetlaczem pozwolą stworzyć doskonałe dopełnienie dla promowanego produktu, przybliżając jego zastosowanie i przyciągając uwagę przechodniów. Dobrze pomyślany przekaz potrafi doskonale zainspirować i zachęcić skutecznie do zakupu. Rozważ zamówienie stojaka multimedialnego jako świetnego narzędzia sprzedażowego. To będzie Twój As w rękawie!

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.