Stojaki ekspozycyjne

Sztaluga ekspozycyjna z półkami Sztaluga ekspozycyjna z półkami 2
  • -80,00 zł
Sztalugi i postumenty

Sztaluga ekspozycyjna z półkami

1 170,14 zł 1 250,14 zł
Zestaw ze sztalugą obejmuje: 1 x konstrukcja sztalugi w wybranym kolorze 3 x półka (3 wielkości) komplet 2 bolcy wspierających instrukcja obsługi Ponadto możesz domówić: kółka jezdne, dodatkowe bolce wspierające.
Stojaki ekspozycyjne

Postument ekspozycyjny 2w1

569,00 zł
Do wyboru trzy postumenty ekspozycyjne 2w1. Każdy wyposażony jest w 1 blat. Dodatkowe blaty należy zamawiać oddzielnie.
2 049,00 zł
Cena za 1 stojak naścienny z 3 półkami. Dodatkowo możesz zamówić uchwyty mocujące tabliczkę informacyjną / reklamową na szczycie ramy. Max. grubość tabliczki powinna wynosić 4 mm. Cena uchwytów nie obejmuje tabliczki.
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Czym charakteryzują się stojaki ekspozycyjne?

W naszym sklepie są to konstrukcje, które umożliwiają prezentację nie tylko materiałów reklamowych i informacyjnych ale także innych obiektów: książek, czasopism, produktów, czy nawet eksponatów. W wielu przypadkach są to modele z półkami ekspozycyjnymi. Wielokrotnie reklamują dany produkt także wizualnie, za pomocą przyciągającej wzrok grafiki. Oferowane modele są wyjątkowo eleganckie, a przy tym także nowoczesne, dzięki czemu świetnie komponują się z wystrojem wnętrz i z pewnością przyciągną uwagę klienta. Proponujemy wersje zarówno proste, łatwe w montażu, a przy tym wciąż atrakcyjne wizualnie, jak i złożone, pozwalające na zaprezentowanie większej ilości materiałów w bardziej wymyślny sposób. Zapewniamy produkty wykonane z najlepszych materiałów, posiadające stabilną konstrukcję, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w swojej roli, ułatwiając klientom dostęp do materiałów promocyjnych.

Wielozadaniowość

W tym dziale znajdziesz wyjątkowe stojaki o bardziej skomplikowanej konstrukcji, łączące w sobie nawet kilka zadań i możliwości. Będzie to np. prezentacja plakatu lub banneru z miejscem na ulotki czy katalogi. Funkcjonalne konstrukcje, takie jak metalowa sztaluga z półkami otwiera szereg możliwości zastosowania. Każda propozycja pozostaje godna uwagi dla wszystkich którzy szukają kreatywnych rozwiązań.

Prezentacja książek i czasopism

Wiele naszych stojaków doskonale sprawdzi się do ekspozycji nowości wydawniczych, czasopism i książek. Można je z sukcesem wykorzystać w bibliotece, czytelni, sklepie czy poczekalni. Modne rozwiązania o ponadczasowym wyglądzie świetnie odnajdą się w każdym wnętrzu.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania