Systemy informacji wizualnej Signcode

Tabliczki informacyjne ścienne

Signcode ścienna o wys. 65 mm

54,31 zł
Wysokość tabliczki: 65 mmWybierz właściwy rozmiar oraz sposób zamieszczania wydruku. W standardzie boki tabliczek w kolorze srebrnym. Jeśli chcesz inny kolor boków, domów wymianę na właściwy kolor. Produkt o wydłużonym czasie dostawy. Prosimy skontaktuj się ze Sprzedawcą.
Tabliczki informacyjne ścienne

Signcode ścienna o wys. 105 mm

60,58 zł
Wysokość tabliczki: 105 mmWybierz właściwy rozmiar oraz sposób zamieszczania wydruku. W standardzie boki tabliczek w kolorze srebrnym. Jeśli chcesz inny kolor boków, domów wymianę na właściwy kolor. Produkt o wydłużonym czasie dostawy. Prosimy skontaktuj się ze Sprzedawcą.
Tabliczki informacyjne ścienne

Signcode ścienna o wys. 148 mm

70,06 zł
Wysokość tabliczki: 148 mmWybierz właściwy rozmiar oraz sposób zamieszczania wydruku. W standardzie boki tabliczek w kolorze srebrnym. Jeśli chcesz inny kolor boków, domów wymianę na właściwy kolor. Produkt o wydłużonym czasie dostawy. Prosimy skontaktuj się ze Sprzedawcą.
Tabliczki informacyjne ścienne

Signcode ścienna o wys. 210 mm

Wysokość tabliczki: 210 mmWybierz właściwy rozmiar oraz sposób zamieszczania wydruku. W standardzie boki tabliczek w kolorze srebrnym. Jeśli chcesz inny kolor boków, domów wymianę na właściwy kolor. Produkt o wydłużonym czasie dostawy. Prosimy skontaktuj się ze Sprzedawcą.
Tabliczki informacyjne ścienne

Signcode ścienna o wys. 297 mm

Wysokość tabliczki: 297 mmWybierz właściwy rozmiar oraz sposób zamieszczania wydruku. W standardzie boki tabliczek w kolorze srebrnym. Jeśli chcesz inny kolor boków, domów wymianę na właściwy kolor. Produkt o wydłużonym czasie dostawy. Prosimy skontaktuj się ze Sprzedawcą.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Signcode to rozbudowany system informacji wizualnych, umożliwiający stworzenie jasnej i praktycznej komunikacji w budynkach, w których ważną kwestią jest oznakowanie pomieszczeń, kierunku ruchu itp. Signcode to różnorodny system umieszczania informacji z zamknięciem piórowym, wykonanym z anodowanych, aluminiowych profili. Dzięki sprytnemu, mądremu design, wymiana informacji jest szybka i prosta. Signcode dostępny jest w wielu wersjach i wielkościach.
Cały szyld otacza sfazowana, dyskretna, srebrna ramka o szerokości 4 mm. Narożniki wykonane są ze stopu metalu, czyniąc Państwa tabliczkę Signcode zmienną i elegancką wizytówką przyciągającą uwagę.
Panel aluminiowy lub z przezroczystego PS należy wsunąć i z boku zamknąć zamek. W naszej wersji znajdziecie Państwo cztery opcje umieszczania informacji:
- wersja podwieszana
- wersja sufitowa
- wersja flagowa/semaforowa
- wersja ścienna
Dostępność na magazynie: do 9 dni.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania