Stojaki na biurko

Stojaczek 2x A5 w pionie
Dostępny produkt z innymi opcjami
Stojaki na biurko

Stojaczek 2x A5 w pionie

38,90 zł
format 2 x A5 pionowo model do postawienia lub powieszenia głębokość kieszeni: 32 mm
Stojaki na biurko

Stojaczek 4x DL w pionie

59,90 zł
format 4 x DL pionowo model do postawienia lub powieszenia głębokość kieszeni: 32 mm w zestawie nóżka umożliwiająca postawienie ekspozytora
Pokazano 1-24 z 71 pozycji

Lekkie stojaki z plexi

Do postawienia na stolik, ladę czy biurko najlepiej nadają się niewielkie stojaczki wykonane z plexi. Są lekkie, podręczne i transparentne. Pasują tak naprawdę do każdego wnętrza. Wybór ekspozytorów jest tak obszerny, że z pewnością każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. Mogą to być zarówno modele proste, stanowiące pojedynczą kieszeń, jak i warianty z kilkoma miejscami na różne ulotki. Każdy z popularnych formatów wydruku posiada szereg propozycji i możliwości.

Stojak na stolik

Szczególnym przypadkiem jest potrzeba prezentacji menu, czy promocji na restauracyjnym stoliku. Zazwyczaj wtedy wykorzystuje się dwustronne stojaki na pojedynczą ulotkę. Prosta wymiana grafiki pozwala na szybką podmianę informacji. Proponowane produkty są atrakcyjne cenowo, więc nie trudno wykorzystać je na szerszą skalę, by nasze materiały były dostępne w wielu miejscach, czy na wszystkich stolikach.

Popularne w punktach Obsługi Klienta i poczekalniach

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przedstawianiem oferty, propozycji cenowych i szeroko rozumianą obsługą Klientów, niezwykle praktyczne okazują się właśnie ekspozytory z plexi. Zamieszczamy w nich wizytówki, ulotki informacyjne i broszury. Świetnie sprawdzają się w każdej poczekalni, gdzie oczekujący mają warunki i czas na zapoznawanie się z różnego rodzaju materiałami. Uporządkowane i estetycznie zaprezentowane ulotki bardziej zachęcają do sięgnięcia po nie.

Proponowane ekspozytory występują dla popularnych formatów ulotek: A6, DL, A5, czy A4. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania