Listwy plakatowe

Listwy plakatowe

Listwa plakatowa Bannerblock

135,91 zł
Cena za komplet: 2 listwy plakatowe (góra - dół) + 2 oczka do podwieszania. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo uchwytu ściennego.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Litwy plakatowe to najbardziej popularny sposób na podwieszenie posterów i ich szybką podmianę. Plastikowe lub aluminiowe, proste w montażu, wyposażone w oczka na haczyk czy zawieszkę. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że wykorzystywane są niemalże wszędzie: w sklepach, salonach sprzedaży, witrynach okiennych, czy instytucjach publicznych.

Jak powiesić plakat z użyciem listew zatrzaskowych?

Montaż listew plakatowych zazwyczaj opiera się na osadzeniu profilu zatrzaskowego na krawędziach wydruku. Górny służy do przytrzymywania grafiki i jej zawieszenia na wybranym nośniku. Dolna listwa traktowana jest jako swego rodzaju obciążenie, które napina wydruk, zapobiega jego zwijaniu i sprawia, że prezentuje się on bardziej estetycznie. Niektóre rozwiązania są jeszcze bardziej stabilne, gdyż wykorzystują klipsy zatrzaskowe, które następnie wsuwamy w solidny profil. Takim przykładem będzie model ELEGANZ.

Prosta i szybka wymiana grafiki

Są takie miejsca, w których szybka podmiana prezentowanej grafiki odgrywa szczególną rolę. Aktualizacja oferty w salonach sprzedaży, codzienna podmiana promocji i okazji cenowych, wymiana ekspozycji wystawowych. Wszystko to przebiega sprawnie, jeśli sposób podmiany plakatów nie sprawia trudności i nie zabiera zbyt wiele czasu.

Plastikowe czy aluminiowe?

Jeśli planujesz wieszać większe i cięższe wydruki, lepiej sięgnąć po mocniejsze rozwiązania wykonane z aluminium. Znacznie lepiej poradzą sobie z montażem i bezpieczną ekspozycją grafiki. Plastikowe profile dedykowane są natomiast do lżejszych i mniejszych posterów. Są tańszym rozwiązaniem, dlatego warto wybrać je, gdy nie ma potrzeby zastosować mocnych i wytrzymalszych rozwiązań.

Z racji na wysoką popularność rozwiązania, na rynku dostępny jest szereg wariantów o różnej długości, odnoszącej się do standardowych formatów wydruków. Najpopularniejsze kolory to srebrny, czarny i transparentny.

Wybierz listwy zatrzaskowe o potrzebnej długości.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.