Ścienne i przydrzwiowe

Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka przydrzwiowa Pixquick Silver

223,38 zł
Cena zawiera tabliczkę w wybranym wymiarze + elementy montażowe (tabliczka może być zamocowana z użyciem wkrętów lub samoprzylepnych pasków). Dodatkowo można zakupić komplet 4 przyssawek za pomocą których przytwierdzimy tabliczkę do gładkiej powierzchni.
38,11 zł
Do wyboru szyny dla dwóch popularnych formatów: A4 lub A5Wybierz spośród dwóch wariantów montażowych: montaż ścienny na wkrętach lub na taśmie samoprzylepnej.
Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka na dystansach Sandwich A4

FS25A4SET
255,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele o grubości 3 mm
Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka na dystansach Sandwich A3

FS25A3SET
329,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele o grubości 3 mm
Ścienne i przydrzwiowe

Tablica na dystansach Sandwich A2

FS25A2SET
485,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele
Ścienne i przydrzwiowe

Tablica na dystansach Sandwich A1

FS25A1SET
699,00 zł
Zestaw zawiera: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziecie Państwo wiele produktów przeznaczonych do prezentacji danych personalnych osoby pracującej w biurze, a także przekazywania kluczowych komunikatów organizacyjnych. Oferujemy m.in. szyldy, czyli informacyjne tabliczki przydrzwiowe z wymienną treścią wykonane z plexi. Są one niezastąpione w każdym biurze czy budynku instytucji i znacznie ułatwiają komunikację w całym obiekcie. Proponujemy również mocowania i śruby dystansowe, stojaki reklamowe z plexi, systemy linkowe i wiele więcej. Każda dostępna w naszym asortymencie informacyjna tabliczka na drzwi z nazwiskiem wykonana została z najlepszych materiałów. Dlatego właśnie jest tak atrakcyjna wizualnie – elegancki wygląd pozwala na jej zamocowanie w każdym budynku niezależnie od charakteru. Wszystkie z produktów są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają sprawną i prostą wymianę znajdujących się w nich treści. Taki szyld można montować do ścian za pomocą śrub dystansowych, a także innych mocowań. Oferujemy modele w różnych formatach.

Tabliczki na drzwi z wymienną treścią

W wielu sytuacjach najważniejsza jest możliwość szybkiej aktualizacji informacji i wymiana prezentowanej poprzez tabliczkę treści. Nasze rozwiązania z otwieranym frontem bez trudu na to pozwalają. Sprawdzą się doskonale w każdej instytucji publicznej, urzędzie czy biurze. Ich uniwersalny, ponadczasowy wygląd sprawia, że psują niemal do każdego wnętrza.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.