Ścienne i przydrzwiowe

Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka przydrzwiowa Pixquick Silver

198,58 zł
Cena zawiera tabliczkę w wybranym wymiarze + elementy montażowe (tabliczka może być zamocowana z użyciem wkrętów lub samoprzylepnych pasków). Dodatkowo można zakupić komplet 4 przyssawek za pomocą których przytwierdzimy tabliczkę do gładkiej powierzchni.
32,89 zł
Do wyboru szyny dla dwóch popularnych formatów: A4 lub A5Wybierz spośród dwóch wariantów montażowych: montaż ścienny na wkrętach lub na taśmie samoprzylepnej.
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziecie Państwo wiele produktów przeznaczonych do prezentacji danych personalnych osoby pracującej w biurze, a także przekazywania kluczowych komunikatów organizacyjnych. Oferujemy m.in. szyldy, czyli informacyjne tabliczki przydrzwiowe z wymienną treścią wykonane z plexi. Są one niezastąpione w każdym biurze czy budynku instytucji i znacznie ułatwiają komunikację w całym obiekcie. Proponujemy również mocowania i śruby dystansowe, stojaki reklamowe z plexi, systemy linkowe i wiele więcej. Każda dostępna w naszym asortymencie informacyjna tabliczka na drzwi z nazwiskiem wykonana została z najlepszych materiałów. Dlatego właśnie jest tak atrakcyjna wizualnie – elegancki wygląd pozwala na jej zamocowanie w każdym budynku niezależnie od charakteru. Wszystkie z produktów są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają sprawną i prostą wymianę znajdujących się w nich treści. Taki szyld można montować do ścian za pomocą śrub dystansowych, a także innych mocowań. Oferujemy modele w różnych formatach.  

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.