Ścienne i przydrzwiowe

Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka przydrzwiowa Pixquick Silver

223,38 zł
Cena zawiera tabliczkę w wybranym wymiarze + elementy montażowe (tabliczka może być zamocowana z użyciem wkrętów lub samoprzylepnych pasków). Dodatkowo można zakupić komplet 4 przyssawek za pomocą których przytwierdzimy tabliczkę do gładkiej powierzchni.
38,11 zł
Do wyboru szyny dla dwóch popularnych formatów: A4 lub A5Wybierz spośród dwóch wariantów montażowych: montaż ścienny na wkrętach lub na taśmie samoprzylepnej.
Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka na dystansach Sandwich A4

FS25A4SET
255,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele o grubości 3 mm
Ścienne i przydrzwiowe

Tabliczka na dystansach Sandwich A3

FS25A3SET
329,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele o grubości 3 mm
Ścienne i przydrzwiowe

Tablica na dystansach Sandwich A2

FS25A2SET
485,00 zł
W zestawie: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele
Ścienne i przydrzwiowe

Tablica na dystansach Sandwich A1

FS25A1SET
699,00 zł
Zestaw zawiera: 4 śruby dystansowe z anodowanego aluminium 2 przezroczyste akrylowe panele
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziecie Państwo wiele produktów przeznaczonych do prezentacji danych personalnych osoby pracującej w biurze, a także przekazywania kluczowych komunikatów organizacyjnych. Oferujemy m.in. szyldy, czyli informacyjne tabliczki przydrzwiowe z wymienną treścią wykonane z plexi. Są one niezastąpione w każdym biurze czy budynku instytucji i znacznie ułatwiają komunikację w całym obiekcie. Proponujemy również mocowania i śruby dystansowe, stojaki reklamowe z plexi, systemy linkowe i wiele więcej. Każda dostępna w naszym asortymencie informacyjna tabliczka na drzwi z nazwiskiem wykonana została z najlepszych materiałów. Dlatego właśnie jest tak atrakcyjna wizualnie – elegancki wygląd pozwala na jej zamocowanie w każdym budynku niezależnie od charakteru. Wszystkie z produktów są wyjątkowo praktyczne, ponieważ umożliwiają sprawną i prostą wymianę znajdujących się w nich treści. Taki szyld można montować do ścian za pomocą śrub dystansowych, a także innych mocowań. Oferujemy modele w różnych formatach.

Tabliczki na drzwi z wymienną treścią

W wielu sytuacjach najważniejsza jest możliwość szybkiej aktualizacji informacji i wymiana prezentowanej poprzez tabliczkę treści. Nasze rozwiązania z otwieranym frontem bez trudu na to pozwalają. Sprawdzą się doskonale w każdej instytucji publicznej, urzędzie czy biurze. Ich uniwersalny, ponadczasowy wygląd sprawia, że psują niemal do każdego wnętrza.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania