Drodzy Państwo!
Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Każdy rok naszej pracy to kolejna cegiełka wiedzy, doświadczenia i ważnych wniosków. To nimi zbudowaliśmy naszą pozycję i w oparciu o nie zapraszamy do rzetelnej współpracy. Proponując sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania dbamy o Państwa wygodę, dobry wizerunek marki i satysfakcję z użytkowania naszych produktów.

Siedziba firmy
Biuro naszej firmy znajduję się w Krakowie, przy ul. Szwedzkiej 23/75. To tutaj istnieje możliwość odbioru osobistego wcześniej zamówionych towarów. W tym celu należy umówić spotkanie z naszym Sprzedawcą.

Kompleksowa obsługa
Nasz sklep gromadzi szeroki asortyment produktów, które się wzajemnie uzupełniają i pozwalają w pełni wyposażyć przestrzeń wystawienniczą, biurową, konferencyjną i nie tylko. Obok gotowych rozwiązań jesteśmy w stanie zaproponować także indywidualne systemy prezentacyjne. Przy zakupie stojaków i ekspozytorów proponujemy opcję z kompatybilnym wydrukiem czy specjalnym oklejeniem.

W naszym sklepie znajdą Państwo m.in.:

Mocowania i śruby dystansowe

Stojaki reklamowe i informacyjne

Tabliczki informacyjne

Otwieramy przed Państwem gamę rozwiązań montażowych, sposobów zawieszeń oraz podwieszeń różnorakich obiektów: tabliczek informacyjnych, grafik, szyldów, szkła, półek czy szeroko rozumianych reklam. Dużą część naszej oferty stanowią dystanse reklamowe, dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach.

Jest w czym wybierać! Bogata oferta nośników informacji i reklamy, które wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądem zadbają o wizerunek Państwa firmy. Stojaki na ulotki, broszury i katalogi, zarówno do postawienia na biurku, powieszenia na ścianie, czy postawienia w holu firmy. Składane modele sprawdzą się na wszelkich imprezach wyjazdowych!

Nieodłączny element związany z oznakowaniem i rozprowadzaniem informacji wewnątrz budynku. Z naszymi produktami stworzysz czytelny system identyfikacji wizualnej, ciesząc się nie tylko wysoką jakością wykonania ale także eleganckim wyglądem. Do wyboru tabliczki na dystansach lub mocowane bezpośrednio do ściany.

Systemy linkowe

Słupki odgradzające

Systemy prezentacji

Doceniane za niezwykłą atrakcyjność prezentacji połączonej z dużą praktycznością rozwiązania. Na linkach możemy zawiesić wiele akcesoriów, tj. tabliczki na informacje, półeczki czy kieszenie na ulotki. Wraz ze zmienającymi się potrzebami, możesz zmienić także swój system, który dostosujesz do posiadanych materiałów. Zbuduj własne rozwiązanie lub wybierz gotową propozycję.

Wielokrotnie do uzupełnienia całości potrzebujemy dobrze zorganizowanej przestrzeni dla odwiedzających. W tym celu z pomocą przychodzą słupki z liną lub taśmą, które w elegancki sposób wytyczą prawidłowy ciąg komunikacyjny, odizolują miejsca nieużytkowe.

Pragniemy zaciekawić Państwa jeszcze kilkoma grupami produktów, które z pewnością dopełnią naszą ofertę. To tu znajdziecie ramy i listwy plakatowe, rollupy, flagi, pylony i gabloty. Szczególną uwagę zwracamy na możliwość zakupu profili konstrukcyjnych do samodzielnego tworzenia pylonów i totemów. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami systememu prezentacyjnego SOISTES!

Zapraszamy do współpracy!

Załoga sklepu Mocowanie.eu

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania