Systemy napinające

Gotowe zestawy

Zestaw sufit-podłoga Fly Fix

SUFPODYF3045CM
116,90 zł
Cena za zestaw: - 2 x uchwyt do sufitu/podłogi Fly Fix- linka stalowa 1,5 mm - 3 m
Uchwyty ścienne

Listwy Snapper 70 cm

PP70
49,90 zł
2 profile zatrzaskowe (góra - dół) 25 mm długość listw: 70 cm kolor: srebrny
Sufitowe i flagowe

Zawiesia linkowe z pętelką

26,14 zł
Cena za wybrany zestaw. Każdy zestaw zawiera 2 linki o wybranej długości, zakończone z jednej strony pętelką oraz 2 okrągłe zaciski.
Zestaw FIX: 2 uchwyty (sufit-podłoga) + linka stalowa 3 m + 6 magnesów Zestaw Plusmini: 2 uchwyty ścienne + linka stalowa 3 m + 6 magnesów Stwórz własny system linkowy do przyczepiania ofert z użyciem magnesów. Wykorzystaj do tego odpowiadające Ci zestawy.
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Systemy linkowe napinające to prosto skonstruowane mechanizmy, popularnie stosowane w wystawiennictwie i reklamie. Ich bazą są uchwyty, mocowane do ściany lub w wariancie sufit- podłoga oraz rozciągnięte pomiędzy nimi stalowe linki. Solidnie naprężone, świetnie nadają się do uzupełnienia o pozostałe komponenty, które w każdym momencie można modyfikować, dopasowując tym samym system do aktualnych potrzeb. Oferowane rozwiązania utrzymują prezentowane nośniki na dystans od ściany, co daje wrażenie lekkości i wysokiej estetyki.

Mocowanie linki, czyli uchwyty ścienne i sufitowe

Proste do zamocowania uchwyty, stałe lub zbudowane z ruchomego elementu, utrzymującego linkę - pod różnym kątem (uchylne), dzięki czemu mogą być mocowane zarówno do sufitu, jak i do ściany. Wybrane mocowanie należy przytwierdzić w wybranym miejscu, a następnie wsunąć końcówkę linki i zabezpieczyć ją przez dokręcenie śruby blokującej. W niektórych modelach linki są automatycznie blokowane przez systemy zaciskowe - działające przy obciążeniu.

Tabliczki, kieszenie, panele informacyjne - na czym zawieszać?

Potrzebujesz elastycznych nośników informacyjnych, które możesz wymieniać w zależności od rozmiaru prezentowanej treści czy zmiany aranżacji otoczenia? Akcesoria do systemów linkowych takie jak ramy aluminiowe czy kieszenie z plexi i inne, doskonale sprawdzą się do prezentacji plakatów, reklam, ogłoszeń. Co jest potrzebne do ich zawieszenia? Zaczepy! Pojedyncze i podwójne, boczne i frontowe. Do wyboru różne kształty i materiały wykończenia. Wykorzystywane w systemach zawieszeń opartych na linkach. W zaczepie bocznym, panele oraz linka mocowane są poprzez dokręcenie ślub blokujących. W zaczepie frontowym sytuacja wygląda podobnie - w zależności od modelu.

Gotowce

Przeznaczone do samodzielnego montażu gotowe zestawy, w których skład wchodzą uchwyty i długa linka, są popularnym wyborem, gdy musisz dokonać szybkiego zakupu. Proponowane rozwiązania są na tyle uniwersalne, że doskonale sprawdzą się w wielu miejscach i zastosowaniach. Skorzystaj z nich, aby stworzyć własny system wystawienniczy, prosty i elegancki.

Systemy do podwieszania na napiętej lince to przejrzyste i funkcjonalne rozwiązanie, które bez trudu wkomponuje się w niemal każde otoczenie. Powszechnie wykorzystywane w biurach, galeriach, salach wystawienniczych, czy sklepach. Delikatne i gustowne elementy składają się na atrakcyjny efekt końcowy.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania