Stojaki na czasopisma

Stojaki i kieszenie na ulotki

Stojak na prospekty Zig Zag Akryl

BHZZA
639,00 zł
aluminiowa rama wyposażona w 4 gumowe nóżki składana konstrukcja walizka transportowa w komplecie! szybki i prosty montaż
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Prezentacja prasy może odbywać się w wielu miejscach, nie tylko w sklepach i kioskach, gdzie można zakupić ulubione gazety. Czasopisma udostępniane są także dla zwiększenia komfortu oczekujących na swoją kolejkę, a więc najczęściej we wszelkiego rodzaju poczekalniach. Można je położyć na stoliku, ale dla lepszego efektu wizualnego warto zastosować specjalne stojaki na czasopisma.

Gazetniki ścienne na kilka czasopism

Wśród możliwości mamy gazetniki wiszące, które nie zajmują wiele miejsca i mocowane są na ścianie. Będą to zarówno konstrukcje metalowe jak i z dobrej jakości tworzywa. Zazwyczaj pozwalają na zamieszczenie do kilku rodzajów gazet, które układają się kaskadowo jedna nad drugą. Wśród propozycji designerskie gazetniki z serii SCOOP w modnych, przykuwających wzrok kolorach.

Stojaki na czasopisma w czytelniach i bibliotece

Popularnym miejscem, w którym stojaki na czasopisma bywają praktyczne i doskonale spełniają swoją rolę jest biblioteka i czytelnia. To w szczególności tam prasa powinna być dobrze i zachęcająco wyeksponowana. Tutaj sprawdzą się z pewnością większe regały i ekspozytory, posiadające półki na wiele pozycji. Poznaj nasze produkty i dobierz optymalne rozwiązanie.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania