Akcesoria

189,90 zł
akcesorium dodatkowe do słupków z serii Chrome Barrier Economy zyskaj dodatkową przestrzeń informacyjną / reklamową orientacja: pionowa format: A4 prezentacja dwustronna
179,90 zł
akcesorium prezentacyjne dla słupków z serii Black Barrier Economy zyskaj dodatkową przestrzeń informacyjną / reklamową format: A4 orientacja: pionowa prezentacja dwustronna
Akcesoria

Kieszeń informacyjna STOPBAG

STB305240GL
285,07 zł
Kieszeń montowana na słupkach STOPPER z użyciem uchwytu STOPHOLD (zamawiany oddzielnie).
Akcesoria

Tabliczka informacyjna STOPQUICK

STQ302240GL
190,17 zł
Tabliczka montowana jest na słupkach odgradzających STOPPER z użyciem uchwytu STOPHOLD (zamawiany oddzielnie).
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Słupki odgradzające pełnią rolę systemu organizującego przestrzeń, zapewniającego czytelną i sprawną komunikację, a także bezpieczeństwo. Wyposażając je w dodatkowe akcesoria, możemy zwiększyć ich funkcjonalność i poszerzyć możliwości. Warto rozważyć wykorzystanie tabliczek informacyjnych, dzięki którym w łatwy i czytelny sposób udostępnisz ważne komunikaty i wskazówki. Prezentowane wydruki bez trudu podmienisz na nowe, adekwatne do danego wydarzenia.

Sznury i liny odgradzające

Ważnym, bo niezbędnym do skutecznego działania systemu, akcesorium są oferowany liny, dostępne w optymalnych odcinkach i uzbrojone w odpowiednie zakończenia. Pozwalają one na zamocowanie sznura do głowicy słupka lub uchwytu ściennego, tworząc tym samym czytelne odgrodzenie. Rozwiązanie z wykorzystaniem sznurów jest bardzo chętnie wybierane do placówek kultury oraz eleganckich i klasycznych przestrzeni. Bardzo często zobaczymy je w muzeach, teatrach, galeriach czy hotelach.

Sznury plecione, welurowe, stalowe

Istnieje kilka wariantów lin odgradzających, a każdy z nich dostępny jest w określonej gamie kolorystycznej i wykończeniu. Jednym słowem, jest w czym wybierać, aby stworzyć optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Popularnym rozwiązaniem są z pewnością sznury plecione - jutowe, bawełniane czy z odpowiedniego tworzywa. Prezentują się one najbardziej klasycznie i tradycyjnie. Jeśli wolimy jednak wygładzoną powierzchnię sznura, godne rozważenia będą liny welurowe. Wśród najbardziej dyskretnych i zarazem nowoczesnych będą cienkie linki stalowe. Podczas wybierania akcesoriów zwracajmy uwagę na kompatybilność z posiadanymi lub zamawianymi słupkami.

Uchwyty ścienne

Podczas planowania własnego systemu odgradzającego warto pamiętać o uchwytach ściennych z oczkiem. Pozwalają one na zaczepienie liny, bez konieczności stawiania kolejnego słupka. Oczywiście produkt sprawdzi się tylko w sytuacjach gdzie "odgrodzenie" dochodzi do ściany, co wcale nie jest rzadkim przypadkiem. Idealne rozwiązanie do przejść, korytarzy i niewielkich pomieszczeń.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania