Akcesoria łazienkowe Wenko

Akcesoria łazienkowe Wenko

Podwieszana półka prysznicowa Wenko

WE24525100
139,90 zł
Materiał: stal nierdzewna Wymiary [gł. x szer. x wys.]: 140 x 250 x 360 cm Kolor: czarny matowy
Akcesoria łazienkowe Wenko

Elementy montażowe Vacuum-Loc Wenko

WE20643100
59,99 zł
Opakowanie: 2 adaptery + pompka ręczna kompatybilne z akcesoriami z systemu Vacuum-Loc system mocowania próżniowego kolor mocowań: chrom właściwości: wodoodporne
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Łazienka to pomieszczenie, do którego szczególnie często poszukujemy bezinwazyjnych rozwiązań montażowych. Wiercenie otworów w płytkach może spowodować uszkodzenie powierzchni i jest czynnością nieodwracalną. W takim przypadku zmiana położenia danego akcesorium nie jest możliwa. Sytuacja wygląda inaczej jeśli skorzystamy z profesjonalnego systemu montażowego Vakuum-Loc niemieckiej marki Wenko.

Seria akcesoriów łazienkowych Vakuum-Loc

System Vakuum-Loc polega na montażu specjalnego adaptera za pomocą ręcznej pompki próżniowej, stanowiącej element każdego zestawu. Już po kilku jej ruchach, obiekt stabilnie spoczywa na ścianie (płytce lub szybie) i jest gotowy do użycia. Na adapterze zawieszamy posiadane akcesorium i od razu możemy cieszyć się jego funkcjonalnością. To skuteczne i sprawdzone rozwiązanie sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkich powierzchniach, ale także na chropowatych płytkach. Produkty marki Wenko posiadają przy tym wiele ważnych zalet. Wszystkie akcesoria powstały z wysokiej jakości materiałów, które uwzględniają styczność z wodą i wilgocią. Zaprojektowane w taki sposób, by wpasować się w wystrój każdego wnętrza. Uniwersalne i ponadczasowe, a przede wszystkim skuteczne.

Akcesoria do łazienki Wenko

Niemiecka marka Wenko, znana na całym świecie, charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością swoich rozwiązań. Oferowane produkty łączą doskonałą jakość, atrakcyjny design i pomysłowość. Akcesoria łazienkowe są wygodne i praktyczne oraz wpływają na komfort użytkowania tego pomieszczenia. Producent kładzie nacisk na bezinwazyjność montażu, który ma być szybki i bezproblemowy. Możliwość zmiany położenia akcesoriów świadczy o dużej elastyczności rozwiązania. W serii produktów Vakuum-Loc znajdziecie m.in. uniwersalne haczyki, półki, uchwyt na mydło, kubek na szczoteczki, czy papier toaletowy. Warto zwrócić uwagę także na zawieszane półki pod prysznic, które również nie wymagają wiercenia a ich montaż trwa dosłownie kilka sekund. Elementy wyposażenia łazienki dostępne są w wykończeniu czarnym lub chrom.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania