Stojaki składane

Stojaki i kieszenie na ulotki

Real Bianco 2 x A4

697,43 zł
Cena za Real Bianco 2 x A4 lub 4 x DL (z dodatkowymi 2 przegródkami do kieszeni).
Stojaki i kieszenie na ulotki

Real Bianco 3 x A4

819,15 zł
Cena za Real Bianco 3 x A4 lub 6 x DL (z dodatkowymi 3 przegródkami do kieszeni).
Stojaki i kieszenie na ulotki

Real Bianco 6 x A4

1 068,21 zł
Produkt niedostępny Cena za Real Bianco 6 x A4 lub 12 x DL (z dodatkowymi 6 przegródkami do kieszeni)
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Praktyczne stojaki reklamowe z możliwością złożenia

Ekspozytory reklamowe z funkcją składania to propozycja dla wszystkich, którzy biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach, targach branżowych i konferencjach. Transport takiego stojaka, a także jego przechowywanie jest znacznie uproszczone, co wpływa na wygodną logistykę przedsięwzięcia. Sprytna konstrukcja po rozłożeniu umożliwia prezentację dużej ilości materiałów, broszur i wydruków. Możesz ją postawić niemal wszędzie. Ponadczasowy wygląd naszych składanych stojaków sprawia, że świetnie prezentują się w każdym wnętrzu.

Pojemne kieszenie na ulotki

Większość stojaków składanych wyposażona jest w najbardziej popularne kieszenie na ulotki A4, które możesz w sprytny sposób wykorzystać także do prezentacji materiałów formatu DL. W naszej ofercie znajdziesz zarówno małe ekspozytory z dwoma kieszeniami, jak i duże konstrukcje obejmujące nawet 8 pojemników na broszury. Wysoka jakość materiałów i wykonania.

Skorzystaj z możliwości oznakowania prezentera własnym logo lub hasłem reklamowym. Większość z nich posiada przeznaczoną do tego przestrzeń lub tabliczkę informacyjną.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.