Oznakowanie pomieszczeń

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Najważniejszy jest jasny przekaz

Oznaczenia na drzwi i ściany mają za zadanie ułatwienie poruszania się po obiekcie i pomoc w szybkim odnalezieniu danego pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty wykonane są z solidnych materiałów, a uniwersalne wzornictwo sprawia, że wpasują się niemal do każdego wnętrza. Wybór spójnej szaty graficznej polepszy efekt wizualny pod względem estetycznym i dodatkowo usprawni organizację. Realistyczne znaki na drzwi oraz tabliczki kierunkowe zawierają obrazki, grafiki lub piktogramy wizualizujące treść przesłania. Warto więc zdecydować się na zakup jednej serii systemu oznakowania i ułatwić interesantom znalezienie właściwego punktu w budynku.

Prosty system wskazujący drogę w pomieszczeniach

Klasyczne, ale i podstawowe znakowanie pomieszczeń, wskazuje drogę lub określa konkretne miejsce, ułatwiając osobom postronnym komunikację po obiekcie i proste korzystanie z niego. Są „zrozumiałe” dla ludzi z całego świata, dlatego zapobiegają błądzeniu czy długim poszukiwaniom toalety lub wyjścia. Tym samym zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa, a także pomagają szybko trafić do celu!

Oznakowanie pomieszczeń i drzwi, gdzie założyć?

Tabliczki informacyjne i kierunkowe są niezbędnym elementem wyposażenia wielu obiektów. Najczęściej znajdziemy je zamontowane na ścianach lub zamocowane na drzwiach w miejscach użyteczności publicznej. Znajdą zastosowanie w: przychodniach medycznych, biurowcach, domach kultury, szkołach, zakładach pracy, galeriach, centrach handlowych, sektorze hotelarskim, na halach magazynowych i wszędzie tam, gdzie wskazane są w ten sposób wyeksponowane znaki dla gości czy klientów.

Funkcjonalne akcesorium

Solidna konstrukcja i wysokiej jakości użyte tworzywa gwarantują długoletnie użytkowanie, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Montaż ściennych systemów znajdowania drogi odbywa się z użyciem śrub, natomiast szyldy na drzwi można spokojnie przykleić do nich, za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Oznaczenie drzwi i pomieszczeń powinno jak najprościej eksponować informację, o funkcji danego lokalu.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania