Identyfikatory

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Identyfikator personalny

Nazywany potocznie plakietką imienną identyfikator, jest niewielkich rozmiarów przypinką, która pozwala na identyfikację tożsamości osoby, która ją nosi. Dobry identyfikator to taki, który jest trwały, bezpieczny, przejrzysty i czytelny. W zależności od modelu i miejsca przeznaczenia atutem może okazać się wersja bardziej elegancka albo praktyczna. Oferowane przez nas różne opcje: z klipsem, z agrafką, na magnez, wypukłe, a nawet 3D - pozwolą na dobór najlepszego rozwiązania. Identyfikatory imienne są wykorzystywane w miejscach, gdzie wykonywane są zawody zaufania publicznego i w przestrzeniach nastawionych na kontakt z klientem. Korzysta się z nich więc w: przychodniach, urzędach, bankach, agencjach, korporacjach, hotelach, na halach produkcyjnych i podczas event’ów.

Identyfikatory dla pracowników

Ważne, żeby zachować umiar podczas tworzenia treści wydruku. Umieszczenie podstawowych danych, takich jak: imię, nazwisko, a odpowiednio również: stanowisko i logo firmy na identyfikatorze z okienkiem, przynosi wiele korzyści zarówno firmie jak i pracownikom. Oto najważniejsze z nich:

  • zwiększa bezpieczeństwo - pracownik przestaje być anonimowy w firmie, przez co z łatwością można go odróżnić od osób trzecich,
  • dodaje pewności siebie pracownikom i pomaga im bardziej utożsamiać się ze wspólnotą firmy,
  • zmniejsza dystans w kontakcie pracownik- pracownik i pracownik- klient,
  • skłania do interakcji - ściągawka z imieniem pozwala unikać niezręcznych sytuacji,
  • wzbudza zaufanie potencjalnych klientów - informuje o kompetencji danej osoby,
  • podkreśla profesjonalizm firmy i ociepla jej wizerunek- pokazuje że, ta- dba o najdrobniejsze detale.

Identyfikator firmowy powinien być przyczepiony w widocznym miejscu - najczęściej jest to po lewej stronie na wysokości piersi. Nie bez znaczenia pozostaje także poprawny dobór wariantu identyfikatora- do miejsca i sytuacji. Identyfikatory magnetyczne prezentują się niezwykle estetycznie. Są reprezentacyjne, bardziej nowoczesne, wygodne w użytkowaniu a dodatkowo nie niszczą odzieży. Tradycyjne tabliczki imienne z klipsem lub agrafką pozwalają na szybką podmianę treści i są niezmiennie praktyczne od wielu, wielu lat.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania