Systemy wystawiennicze & Stojaki reklamowe

na tablet / iPad

Stojak stalowy pod tablet Trigrip

DTSTGL10
1 375,00 zł
solidna, stalowa konstrukcja możliwość prezentacji tabletu w orientacji poziomej lub pionowej zamykany na klucz możliwość znakowania stalowej konstrukcji za pomocą sitodruku lub folii samoprzylepnej
Ramy OWZ

Ramka zatrzaskowa A4 Info

KRA4G25ABS
44,00 zł
profil z anodowanego aluminium w kolorze srebrnym narożniki: ostre szerokość profilu: 25 mm antyodblaskowa folia odporna na promieniowanie UV format: A4
Sztalugi i postumenty

Sztaluga ekspozycyjna

614,06 zł
Wybierz kolor konstrukcji. Cena sztalugi zawiera w zestawie 2 bolce wspierające. Jeśli potrzebujesz wspierać więcej niż jeden obiekt równocześnie, domów dodatkowe bolce. W razie potrzeby sztalugę można wyposażyć w komplet kółek oraz pokrowiec ochronny.
SOISTES® System wystawienniczy

Sufit-podłoga Pole Soistes

685,94 zł
Dostępne trzy profile Soistes o długości 200, 250 lub 300 cm. W zestawie stopy montażowe za pomocą których, bez wiercenia stworzysz genialny system wystawienniczy sufit-podłoga!
729,00 zł
przeznaczony do modelu Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019) gotowy do montażu zabezpieczony zamkiem na kluczyk kolor: czarny Uwaga: możliwy dłuższy czas realizacji. Zapytaj Sprzedawcy!
Pokazano 1-24 z 289 pozycji

Stojaki reklamowe niezawodnym sposobem na prezentację oferty

Sposób ekspozycji reklamy, oferty czy informacji często decyduje o poziomie zainteresowania naszymi materiałami. Dobry stojak reklamowy jest w stanie przyciągnąć uwagę i w sposób estetyczny przekazać treść komunikatu. W zależności od potrzeb, formatu ulotek, ilości wydruków, a także ilości posiadanego miejsca, dobieramy optymalne rozwiązanie ekspozycyjne.

Niezawodnymi systemami przeznaczonymi do prezentowania oferty firmy są stojaki reklamowe, różnego rodzaju ramy czy listwy plakatowe. Dzięki ich wysokiej estetyce oraz praktycznej konstrukcji materiały promocyjne zyskują doskonałą oprawę, która wyróżnia je i przyciąga uwagę klienta. W naszej ofercie znajdują się modele mniej i bardziej rozbudowane, dostępne w różnych wymiarach i formach, co pozwala każdemu Klientowi na wybór wersji odpowiadającej jego wymaganiom.

Praktyczne stojaki na ulotki

Nasze propozycje obejmują lekkie i niewielkie stojaczki na biurko czy ladę, a także duże ekspozytory reklamowe, również z wygodną składaną konstrukcją. Idealne do wykorzystywania podczas różnego rodzaju eventów. Każdy z produktów wykonany został z wysokiej jakości materiałów by służyć na długie lata.

Stojaki z pleksi, dostępne w wielu wariantach wymiarowych, nie narzucają się swoim wyglądem, są transparentne i posiadają atrakcyjną cenę. Popularnie wykorzystywane na stolikach w restauracjach, w punktach obsługi Klienta, poczekalniach i nie tylko.

Wolnostojące stojaki na plakaty

Plakat to jedna z częstszych form drukowanych służąca do przedstawienia reklamy, informacji o promocji, czy wydarzeniu. Z racji na swoją popularność bardzo często stajemy przed koniecznością ekspozycji posterów. Istnieje wiele rozwiązań do tego celu, a wśród nich także wolnostojące konstrukcje z ramkami na plakat. Można je postawić niemal wszędzie i w razie potrzeby łatwo zmienić ich położenie. Cechuje je zazwyczaj prosta i bezproblemowa podmiana prezentowanych wydruków.

Funkcjonalne stojaki ekspozycyjne

Szczególnie ciekawą grupą produktów są stojaki wyposażone w półki czy kieszonki pozwalające na dodatkową ekspozycję towaru czy akcesoriów reklamowych. Niezwykle funkcjonalne, łączące w sobie prezentację ulotek i broszur z miejscem na eksponowane obiekty.

Złap więcej uwagi ze stojakami multimedialnymi

Oferujemy także konstrukcje z miejscem do montażu urządzenia typu tablet. Zyskaj dzięki temu możliwość multimedialnego komunikatu, który lepiej przykuje uwagę przechodniów. Solidne i stabilne rozwiązania do biur, salonów sprzedaży i sal konferencyjnych.

Oferowane przez nas stojaki reklamowe i nośniki informacji są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, wyróżniają się także szczegółowym wykończeniem i solidnością. Ich dopasowanie do potrzeb Klienta pozwala na stworzenie atrakcyjnych dla odbiorcy systemów prezentacji materiałów promocyjnych firmy.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania