Ramy tekstylne

779,00 zł
Cena za wybraną konstrukcję ramy, wyposażoną w stopy. Cena nie obejmuje wydruku, ani tkaniny.Uwaga: koszty wysyłki konstrukcji 2000 x 800 mm oraz 2500 x 1500 mm mogą być wyższe niż w standardowym cenniku. W tej sprawie skontaktuj się z naszym sklepem.
Cena za wybranej wielkości ramę Frameframe Wall + uchwyty do podwieszania. Cena nie obejmuje wydruku, ani tkaniny. Uwaga: koszty wysyłki konstrukcji 2000 x 800 mm oraz 2500 x 1500 mm mogą być wyższe niż w standardowym cenniku. W tej sprawie skontaktuj się z naszym sklepem.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Ramy tekstylne to specjalne konstrukcje złożone z profili napinających tkaninę. Umożliwiają profesjonalną oprawę wydruków na materiale, które dzięki niej stają się idealnie zamocowane. Taki sposób prezentacji wykorzystywany jest na różne sposoby. Rama tekstylna to świetnie wyglądający stand reklamowy, ścianka biurowa, nowoczesny obraz, czy też parawan. W każdej roli sprawdzi się doskonale, zapewniając atrakcyjny wygląd i świetną jakość. Profile wykorzystywane w konstrukcji są niewidoczne od frontu, dając wrażenie oprawy bez ramy. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania uwzględniające wydruk, jak i same profile pod indywidualny wymiar.

Ścianka tekstylna

Wolnostojąca rama, wyposażona w specjalne nóżki może pełnić funkcję konstrukcji wystawienniczej, wykorzystywanej na targach branżowych. W innej sytuacji może spełniać zadanie tła, standu, ścianki działowej czy parawanu reklamowego. Wydruk na tkaninie prezentuje się niezwykle elegancko i atrakcyjnie. Możemy go także podmieniać i wykorzystywać na różnego rodzaju wydarzeniach.

Obraz na tkaninie

Ramę tekstylną można wykorzystać do powieszenia na ścianie. Coraz chętniej wybierana do domów, gdyż świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Świetnie sprawdzi się także w korytarzach firm, biurach i instytucjach publicznych.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania