Słupki odgradzające z liną

Słupki odgradzające z liną

Słupek do liny Barrier Chrome z kopułą

BSRCHROME
299,00 zł
optymalna stabilność dzięki ciężkiej podstawie kolor: chrom kompatybilny ze sznurami welurowymi i plecionymi Uwaga: Możliwy wydłużony czas dostawy - prosimy o weryfikację terminu realizacji u naszego Sprzedawcy.
Słupki odgradzające z liną

Słupek do liny Barrier Gold z kulą

BSRGOLD
319,00 zł
klasyczny, elegancki design dobra stabilność dzięki ciężkiej podstawie kolor: złoty lina zamawiana oddzielnie Uwaga: możliwy wydłużony czas dostawy - prosimy o weryfikację terminu u naszego Sprzedawcy.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Słupki odgradzające ze sznurem są jednym z najbardziej popularnych sposobów na organizację przestrzeni poprzez wytyczanie obszarów i określanie dystansu wobec obiektów. Ich podstawowym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i czytelnej komunikacji. Słupek odgradzający w wersji z liną to wariant elegancki, po który chętnie sięgają placówki kultury tj. muzea, galerie, czy teatry.

Słupki odgradzające wykorzystywane są w różnych sytuacjach, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Można je zobaczyć w wielu miejscach publicznych (np. w hotelach), gdzie wymagane jest ograniczenie dostępu lub oznaczenie określonych obszarów. Za ich pomocą w czytelny sposób wytyczamy przestrzenie niedostępne dla odwiedzających i zwiedzających. Jako konstrukcje mobilne, możemy łatwo zmieniać ich położenie i dostosowywać do zmieniających się potrzeb.

Budowa słupka odgradzającego z liną

Każdy słupek wykorzystywany do podpinania liny odgradzającej składa się z bazy, trzonka i głowicy, znajdującej się na samym jego szczycie. To do niej mocujemy odpowiednio zakończoną linę, np. uzbrojoną w karabińczyk. Ważnym aspektem całej konstrukcji jest podstawa, która powinna być odpowiednio ciężka, aby zapewnić optymalną stabilność. Najbardziej uniwersalnym wizualnie rozwiązaniem są srebrne słupki odgradzające - chromowane lub w stali nierdzewnej. Często ze względu na swój klasyczny wygląd, wybierane są konstrukcje w kolorze złotym, które doskonale pasują do eleganckich i ekskluzywnych wnętrz.

Jaka lina do słupków?

Aby system odgradzający mógł spełniać swoje zadanie, oprócz słupków, niezbędne jest dobranie odpowiednich sznurów. Zazwyczaj występują one w gotowych odcinkach (najczęściej 1,5-metrowych) i zakończone są z obu stron właściwym mocowaniem. Sama lina może wyglądać różnie. Może być pleciona, lub gładka, np. z materiału welurowego. Zdarza się, że do słupków wykorzystywane są cienkie linki ze stali nierdzewnej. Wszystko pozostaje kwestią estetyczną, o której najczęściej decyduje przeznaczenie i miejsce wykorzystania zamawianych słupków.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania