Sufitowe i flagowe

Sufitowe i flagowe

Zawiesia linkowe z pętelką

26,14 zł
Cena za wybrany zestaw. Każdy zestaw zawiera 2 linki o wybranej długości, zakończone z jednej strony pętelką oraz 2 okrągłe zaciski.
Sufitowe i flagowe

Haczyk S

100 094
0,80 zł
Cena za 1 sztukę.
Zawiesia linkowe | MICROsystem

Zawiesie sufitowe z linką

01043-ZES
44,90 zł
Zestaw obejmuje wysokiej jakości elementy: 1 x uchwyt sufitowy stożkowy do linki z kulką 1 x linkę ze stali nierdzewnej o gr. 1 mm, długości 2,5 m, zakończoną kulką o średnicy 6 mm
17,67 zł
Cena za 1 zestaw obejmujący: 1 x klips metalowy do sufitu podwieszanego 1 x linka transparentna zaciśnięta pętelką na oczku (na gotowo) - 2 m 1 x haczyk Mały Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Sufitowe i flagowe

Klips sufitowy z linką stalową i hakiem

105106ZES02
30,16 zł
Cena za 1 zestaw obejmujący: 1 x klips metalowy do sufitu podwieszanego 1 x linka stalowa 1,5 mm zaciśnięta pętelką na oczku (na gotowo) - 2 m 1 x hak samozaciskowy Fixmatic Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Zawiesia linkowe | MICROsystem

Uchwyt sufitowy stożkowy do linki z kulką

26,78 zł
Cena za 1 szt. wybranego mocowania. Uchwyt SL01043 - nadaje się do linki zakończonej kulką o średnicy 6 mm. Uchwyt SL01044 - nadaje się do linki zakończonej kulką o średnicy 8 mm.
Pokazano 1-24 z 49 pozycji

Użycie sufitu do podwieszania tabliczek informacyjnych jest popularnym i wygodnym rozwiązaniem. Pozwala na stworzenie czytelnej, dobrze widocznej komunikacji wizualnej, z możliwością prezentacji dwustronnej. Proponowane mocowania sufitowe to praktyczne uchwyty do tabliczek lub linek, na których możemy zamocować panel z informacją. W ofercie także praktyczne akcesoria, niezbędne przy systemach prezentacji z montażem sufitowym. Najpopularniejsze bazują na wykorzystaniu linek, haczyków i zaczepów. Proponowane produkty charakteryzuje skuteczność i wysoka jakość wykonania. Z wykorzystaniem naszych rozwiązań stworzysz spójny i elegancko wyglądający system prezentacji w biurze, sklepie, salonie i wszędzie tam, gdzie do montażu wykorzystujesz sufit, a także inne poziome płaszczyzny.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania