Sufitowe i flagowe

5,00 zł
Cena za 1 klips obrotowy. Istnieje możliwość zakupu klipsa wraz z haczykiem S lub w gotowym zestawie z zaciśniętą linką i haczykiem. Gotowy zestaw z zaciśniętą linką i haczykiem wymaga dłuższego czasu realizacji (5-7 dni).
Sufitowe i flagowe

Zawiesia linkowe z pętelką

23,23 zł
Cena za wybrany zestaw. Każdy zestaw zawiera 2 linki o wybranej długości, zakończone z jednej strony pętelką oraz 2 okrągłe zaciski.
Sufitowe i flagowe

Haczyk S

100 094
0,62 zł
Cena za 1 sztukę.
16,50 zł
Cena za 1 zestaw obejmujący: 1 x klips metalowy do sufitu podwieszanego 1 x linka transparentna zaciśnięta pętelką na oczku (na gotowo) - 2 m 1 x haczyk Mały Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Sufitowe i flagowe

Klips sufitowy z linką stalową i hakiem

105106ZES02
27,90 zł
Cena za 1 zestaw obejmujący: 1 x klips metalowy do sufitu podwieszanego 1 x linka stalowa 1,5 mm zaciśnięta pętelką na oczku (na gotowo) - 2 m 1 x hak samozaciskowy Fixmatic Czas realizacji: 5-7 dni roboczych.
Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Użycie sufitu do podwieszania tabliczek informacyjnych jest popularnym i wygodnym rozwiązaniem. Pozwala na stworzenie czytelnej, dobrze widocznej komunikacji wizualnej, z możliwością prezentacji dwustronnej. Proponowane mocowania sufitowe to praktyczne uchwyty do tabliczek lub linek, na których możemy zamocować panel z informacją. W ofercie także praktyczne akcesoria, niezbędne przy systemach prezentacji z montażem sufitowym. Najpopularniejsze bazują na wykorzystaniu linek, haczyków i zaczepów. Proponowane produkty charakteryzuje skuteczność i wysoka jakość wykonania. Z wykorzystaniem naszych rozwiązań stworzysz spójny i elegancko wyglądający system prezentacji w biurze, sklepie, salonie i wszędzie tam, gdzie do montażu wykorzystujesz sufit, a także inne poziome płaszczyzny.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.