CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » Open space office? Poznaj stojaki otwarte na przestrzeń!

Open space office? Poznaj stojaki otwarte na przestrzeń!


Popularny model pracy w open space ma z pewnością wiele korzyści, które skłaniają duże firmy do właśnie takiej organizacji swojego biura. Obok argumentów związanych z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, łatwiejszą komunikacją i mniejszymi kosztami, mówi się nawet o swego rodzaju modzie. Nie każdy jednak jest jej zwolennikiem. Wątpliwości budzą warunki podwyższonego hałasu oraz braku prywatności, które nie sprzyjają koncentracji na wykonywanych zadaniach. Jak zatem stworzyć efektywny open space?
Kilkanaście lub kilkadziesiąt tak samo wyglądających stanowisk skupionych na jednej przestrzeni wymaga czytelnej komunikacji, ułatwiającej pracę i odszukiwanie konkretnych obszarów/działów. Właściwe oznakowanie to podstawa, o którą należy zadbać.


Oznakowanie na open space?
Mobilne, elastyczne, z możliwością szybkiej podmiany informacji...Prosty design i mobilna konstrukcja
Najlepiej sprawdzają się konstrukcje proste, które uniwersalnie pasują do każdego wnętrza. Ważna jest ich mobilność, gdyż open space może się zmieniać, rozwijać, dostosowywać do nowych możliwości, a nawet zmieniać lokalizację. Wolnostojące stojaki znajdą swoje zastosowanie w każdym miejscu.

Prosta podmiana informacji
Na przestrzeni open space wiele się dzieje, pojawiają się nowe osoby, powstają nowe grupy zadaniowe, nowe cele i założenia. Aby nadążyć za zmieniającymi się wydarzeniami, szybkość i łatwość podmiany prezentowanych komunikatów ma znaczenie.

SMART - system stojaków biurowych otwartych na przestrzeń
Konstrukcje SMART to prostota i funkcjonalność w jednym. Domeną SMART są nieograniczone możliwości, które pozwalają szybko i prosto zmieniać wygląd stojaków, dostosowując je do zmieniających się potrzeb. Wolnostojące konstrukcje SMART świetnie czują się na otwartej przestrzeni, która natychmiast zyskuje walory dobrej i czytelnej komunikacji.


 

Najważniejsze zalety SMART:
  • Konstrukcja SMART uwzględnia konieczność umieszczania informacji na różnej wysokości, odpowiedniej dla dobrej widoczności z różnych miejsc biura.
  • Stojaki SMART wykorzystują najpopularniejsze formaty A3 i A4.
  • Prezentacja jednostronna lub dwustronna.
  • Prosta wymiana informacji z wygodnymi kieszeniami A3 lub A4.
  • Prosty montaż i demontaż kieszeni, które aktualnie potrzebujesz lub nie!
  • Łączysz i używasz takich kieszeni, jakie potrzebujesz!
  • Nieużywane nie zajmują wiele miejsca.
  • Mobilne konstrukcje można wykorzystać nie tylko w biurze, ale także podczas eventów/ konferencji.
  • Uniwersalny design, pasujący do każdego wnętrza.
  • W celu obrandowania stojaków własnym logo, możemy wykorzystać np. tabliczkę A4 w poziomie, zamieszczając w niej odpowiednią grafikę.

Jeżeli zadbaliśmy o czytelność informacji na przestrzeni całego biura, warto skoncentrować się na samych stanowiskach. Oprócz zapewnienia możliwej „intymności” np. poprzez zastosowanie ścianek odgradzających / wyciszających, sprawdźmy jakie akcesoria mogą być pomocne w wyposażeniu stanowiska pracy.


Pomocne w biurach open space

Szyna Dacapo do podwieszania planów, notatek i instrukcjiSzyna Dacapo do podwieszania informacji – mocowana do ścianki odgradzającej świetnie sprawdzi się do wygodnego „zaczepiania” notatek, komunikatów ale nie tylko. Wszędzie tam, gdzie praca polega na wzorowaniu się na planie, schemacie, instrukcji czy szkicu, wygodnie jest mieć kartkę przed sobą, na wysokości oczu.


 

Identyfikatory na biurko Piramidki 3 w 1 są szczególnie wyjątkowe! Obok swojej podstawowej funkcji, jaką jest prezentowanie danych pracownika, odznaczają się dodatkowo praktyczną właściwością! Boki tych sprytnych „piramidek” występują w aż 6 kolorach, które mogą jasno wskazywać na przynależność do danego działu (np. dział sprzedaży – niebieski, marketing – zielony).
 

 

Open space office? Poznaj stojaki otwarte na przestrzeń!
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor