CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » 9 konstrukcji, które pomogą Ci na targach branżowych

9 konstrukcji, które pomogą Ci na targach branżowych


Targi branżowe to doskonała okazja do spotkania z obecnymi klientami, a także możliwość pozyskania nowych, ważnych kontaktów. Podczas 2-3 dniowego wydarzenia mamy możliwość prezentacji swojej oferty „na żywo” oraz  proponowania nowych rozwiązań w zakresie produktów lub usług. Bez wątpienia jakość naszego wystąpienia wpływa na wizerunek firmy i budowanie świadomości marki, dlatego warto wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować.

Nie każdy wystawca decyduje się na projektowanie wyszukanego stoiska przez zewnętrzne firmy usługowe, gdyż jest to związane z dużymi kosztami, które nie zawsze przynoszą oczekiwany zwrot inwestycji.

Dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznych narzędzi wspierających wizerunek i ułatwiających prezentację oferty podczas targów a także innych imprez branżowych, powstała lista produktów godnych uwagi i polecenia:

1. Real Zip – mały wielki stojak!
Praktyczność tego rozwiązania polega na jego wygodnym składaniu  do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z łatwością przechowasz go gdy jest niepotrzebny i bez trudu przetransportujesz na każdą imprezę, np. z pomocą wygodnej torby. Po rozłożeniu stojak wyposażony jest w aż 4 pojemne kieszenie A4.  To jednak nie koniec zalet! Dzięki proponowanym przegródkom swój stojak, kiedy tylko zechcesz, możesz wykorzystać nie tylko do prezentacji materiałów A4, ale także popularnych DL.2. Mosquito – lekki i niedrogi!
Ekspozytor Mosquito w dwóch wariantach – 4 x A4 lub 8 x A4 – z pewnością nie dociąży Twojego bagażnika i nie zajmie w nim wiele miejsca. Stojak składa się z lekkich anodowanych profili aluminiowych oraz dobrej jakości materiału tekstylnego. Jego rozłożenie trwa dosłownie chwillę i nie powoduje trudności. Dodatkowym atutem będzie z pewnością torba transportowa w zestawie. Mosquito świetnie sprawdzi się do prezentacji pojedynczych materiałów i cienkich katalogów, które atrakcyjnie „wyglądają” z tekstylnych kieszeni.3. Taymary – porządek w ulotkach i wizytówkach!
Rodzina stojaczków z pleksi, doskonałych do położenia na ladzie wystawienniczej czy stoliku, przy którym usiądzie nasz klient. Proste i bardzo funkcjonalne, pozwolą uporządkować prezentowane materiały w elegancki i przejrzysty sposób. Wśród nich także niewielkie stojaczki na wizytówki, do których łatwy dostęp powinni mieć nasi odbiorcy.4. Bannerboy – uniwersalny na każdą okazję!
Bannerboy to rozwiązanie służące do prezentacji banneru, w opcji jedno lub dwustronnej. Konstrukcja ta będzie trafnym wyborem nie tylko ze względu na oszczędność miejsca ale także elastyczność zastosowania. Na każdy kolejny event możesz w łatwy sposób użyć  innego wydruku, podmieniając go w listwach zatrzaskowych góra – dół. Co więcej,  nowy banner może być dłuższy lub krótszy od poprzedniego, w zależności od aktualnych potrzeb. Jedyne co nas ogranicza to szerokość listew, jakie wybraliśmy w swoim zestawie.5. ZygZak – bo czasem trzeba coś podeprzeć!
Podstawki prezentacyjne ZygZak trafiły na listę praktycznych narzędzi, które warto ze sobą zabrać, ale z pewnością mogą zainteresować jedynie część wystawców. Te proste metalowe podstawki doskonale nadają się do prezentacji książek, czasopism, katalogów, a także niektórych przedmiotów, które chcemy w prosty sposób wyeksponować.6. Showzip – i stojak i banner w jednym!
Showzip to ciekawa propozycja, która łączy w sobie składany stojak na ulotki z bannerem reklamowym w tle. Sprytnie przygotowany projekt może stanowić ciekawą kompozycję, która przykuje uwagę odwiedzających. Pojemne 3 kieszenie pozwolą zamieścić katalogi i broszury A4, a tabliczka umiejscowiona w dolnej części stojaka to dobra przestrzeń na Twoje logo.7. Wingoo Media – czego nie powiesz słowami!
Ten niewielki stojaczek to wspaniały dopełniacz do tego, co trudno wyrazić słowami. Multimedialny obraz, który będzie towarzyszył Twojemu wyjątkowemu produktowi / usłudze. Elegancki stojak z 8-calowym wyświetlaczem LCD i miejscem na pobranie ulotki z pewnością podkreśli ekskluzywność oferty, przykuje uwagę i umożliwi szerszy przekaz.8. Pad Woman – ekspozycja z tabletem na szczycie!
Stabilny stojak Pad Woman z uchwytem do tabletu wyróżnia się dodatkową możliwością prezentacji katalogów i broszur na eleganckich akrylowych półeczkach. Funkcjonalny i przydatny wszędzie, gdzie chcemy użyć tabletu jako nośnika reklamy i informacji.9. Digiplug – sprytne łączniki dla kreatywnych!
Digiplug to sprytnie pomyślane łączniki, które pozwalają samodzielnie tworzyć ścianki wystawiennicze z użyciem zadrukowanych płyt piankowych. Tak skomponowana całość prezentuje się niebanalnie i co najważniejsze, po rozłożeniu, można ją łatwo przetransportować, a także przechować do następnego wydarzenia.


 

9 konstrukcji, które pomogą Ci na targach branżowych
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor