CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » Szybko - tanio - niezawodnie z systemem MAGSEE

Szybko - tanio - niezawodnie z systemem MAGSEE


Technologia magnetyczna MAGSEE to rewolucja w świecie marketingu i reklamy!

Co kryje się pod tajemniczą nazwą MAGSEE ???

Magsee to magiczne rozwiązanie – szybkie, proste, niezawodne – odpowiedź na potrzebę szybkiej podmiany materiałów drukowanych, bez konieczności inwestycji dodatkowego czasu. System, który zadziała wszędzie i będzie zrozumiały dla wszystkich pracowników, bez potrzeby angażowania dodatkowych osób. Oto Magsee – produkty, które sprawią, że montaż i wymiana zmieniających się display-ów staje się dziecinnie prosta.
 
MAGSEE Richard & rollup
Prosta, składana konstrukcja stojaka Magsee Richard, która stała się największym konkurentem dla najbardziej popularnych nośników reklamy, czyli roll-upów. Ten, kto doświadczył potrzeby wymiany banneru w swoim rollupie, zapewne potwierdzi, że nie jest to proste, czasem niemożliwe, czasochłonne, a w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością odesłania konstrukcji do swojej drukarni, w celu podmiany grafiki na nową. W takich sytuacjach bez wątpienia najlepiej sprawdzi się MAGSEE Richard – stojak z magnetyczną listwą plakatową – przy którym każdy będzie mógł w kilka sekund podmienić nowy banner, bez pomocy narzędzi i innych osób. Wystarczy jeden ruch, aby wysunąć nieaktualną grafikę i również jeden ruch, żeby „zakliknąć” nową – okutą w metalową listwę na etapie produkcji banneru.


Grafiki mogą być drukowane na płótnie, tkaninie lub papierze.
Stojaki MAGSEE RICHARD przyjmują powszechnie spotykane rozmiary. Do wyboru następujące konstrukcje [szerokość x wysokość]: 60 x 200 cm, 85 x 200 cm, 100 x 200 cm,  60 x 160 cm, w trzech popularnych kolorach: białym, czarnym i srebrnym.


 
MAGSEE TOM & listwy zatrzaskowe
Propozycja rozwiązania MAGSEE nie ogranicza się wyłącznie do konstrukcji stojaków. Do mocowania plakatów i bannerów możemy wykorzystać także magnetyczne listwy plakatowe Magsee Tom, które standardowo wyposażone są w oczka do podwieszania na linkach lub na haczykach ściennych. Takie rozwiązanie, preferowane w wielu miejscach, takich jak np. sklepy, jest atrakcyjną cenowo inwestycją. Przewaga MAGSEE-rozwiązania to ponownie szybkość i dziecinna prostota przy wymianie informacji. Popularne listwy zatrzaskowe są mniej wygodne, nie każdy chętnie podejmuje się ich rozbrajania. W przypadku Magsee Tom nie ma sytuacji spornych i problematycznych – każdy bez trudu wymieni dostarczone materiały, zakute w metalowe blaszki.Dla kogo?
Z użyciem MAGSEE produktów kampanie reklamowe stają się o wiele prostsze i sprawniej zorganizowane. Mocowanie magnetyczne materiałów drukowanych eliminuje w zupełności problem wymiany grafik (jak w omawianych rollupach), która staje się prosta / intuicyjna dla każdego pracownika. Nasze działania ograniczają się wyłącznie do dostarczania zakutych w metalowe listwy wydruków do punktów sprzedażowych / biur / salonów sprzedaży.

Agencje reklamowe i drukarnie z pomysłem, które szukają usprawnień oraz rozwiązań oszczędzających czas. Ten atut doceni każdy Klient, a propozycja MAGSEE może wyróżnić Twoją ofertę spośród dostępnych na rynku rozwiązań, przysparzając Twojej firmie kolejnych stałych Klientów.

Wydawnictwa, biura podróży, salony sprzedaży, sklepy  – wszystkie miejsca, gdzie istnieje potrzeba częstej wymiany informacji. Wdrożenie MAGSEE produktów to inwestycja, która nie tylko ułatwi czynność wymiany grafiki, wyeliminuje konieczność odsyłania / wyrzucania rollupów i angażowania osób trzecich, ale także pozwoli osiągnąć znaczące oszczędności.

Firmy biorące udział w Targach – składana konstrukcja Magsee Richard jest niezwykle prosta w montażu,  po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca i łatwo ją przewieźć na imprezę branżową. Każdy nowy wydruk nie musi wiązać się z zakupem kolejnej konstrukcji rollupu, a zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w lepszy sposób!
 
Zaciskanie wydrukówKażdy wydruk dla systemu MAGSEE musi zostać zakuty w metalową listwę. Najbardziej optymalnym narzędziem jest specjalnie zaprojektowana prasa MAGSEE o dostosowanej sile nacisku. Wygodna i prosta w użytkowaniu gwarantuje dużą wydajność pracy.  

Dwukrotnie składana listwa gwarantuje skuteczność i niezawodność rozwiązania.

 
Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe oraz drukarnie. W celu otrzymania oferty na prasę i poszczególne elementy systemu, prosimy o kontakt z naszym sklepem. A może posiadają już Państwo odpowiednią prasę? 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym spodobały się produkty MAGSEE i chcieliby korzystać z proponowanego rozwiązania w swojej firmie / biurze / sklepie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie dostarczenia potrzebnych stojaków i listw magnetycznych a także samych wydruków, zakutych w metalowe blaszki. W razie potrzeby w przyszłości dostarczymy Ci kolejne potrzebne wydruki, pasujące do Twojego stojaka.
 

Szybko - tanio - niezawodnie z systemem MAGSEE
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor