CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » Pakowanie próżniowe gadżetów i prezentów reklamowych

Pakowanie próżniowe gadżetów i prezentów reklamowych


Niebanalny gadżet reklamowy? Czy to jeszcze możliwe? W gąszczu powtarzających się pomysłów na prezenty reklamowe, długopisów, kubków, smyczy itp. obrandowanych produktów, wychodzi na światło dzienne nowy sposób na wyróżnienie. Pakowanie próżniowe gadżetów to próba przykucia uwagi, zaciekawienia,  zaistnienia na dłużej w pamięci naszych Klientów.

Pakowanie próżniowe notesów i kalendarzy
Elegancka, srebrna folia aluminiowa, która idealnie przylega do obiektu, jakim może być kalendarz czy notes, znacznie uatrakcyjnia sposób jego wręczania. Dzięki szczelnemu przyleganiu folii, doskonale widoczny staje się efekt wytłoczeń na okładce.Doskonałe na prezenty jubileuszowe i podziękowania od firmy
Tak zapakowana książka pamiątkowa czy kalendarz prezentuje się nie tylko oryginalnie ale bardziej prestiżowo. Sposób ten sprawdzi się zatem podczas ważnych wydarzeń firmowych, rocznic i konferencji, podczas których pragniemy wręczyć coś zwyczajnego w niezwykły sposób.

Nowe możliwości w reklamie
Technika pakowania próżniowego w reklamie otwiera nowe możliwości twórcze, pozwala na kreatywność i różnorakie zastosowanie. Pomysłowość i innowacyjność to coś czego oczekują Klienci agencji reklamowych, by móc z kolei skutecznie dotrzeć do własnych odbiorców.

Oferta dla Agencji reklamowych
Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty na pakowarki próżniowe i folie do zamykania gadżetów i prezentów reklamowych.

Oferta dla Klientów indywidualnych
Jeżeli jesteś zainteresowany usługą pakowania próżniowego gadżetów, kalendarzy, książek - skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów, możliwości i indywidualnych oczekiwań.

Kontakt: +48 12 266 75 20    I   biuro@mocowanie.eu   
 

Pakowanie próżniowe gadżetów i prezentów reklamowych
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor