CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » Poczekalnia - stwórz miejsce, które pracuje na Twój wizerunek!

Poczekalnia - stwórz miejsce, które pracuje na Twój wizerunek!


Dlaczego poczekalnia jest tak wyjątkowym i ważnym miejscem?
Poczekalnia to miejsce, o które warto zadbać, gdyż ze względu na swoją specyfikę może ona odgrywać  nie małą rolę w budowaniu wizerunku firmy. Czas, na który nasz Klient (siłą rzeczy) musi się zatrzymać, wyrwać z codziennego pędu i usiąść, to niejednokrotnie trafny moment na przekazanie cennych i ważnych informacji.

Wygoda i estetyzm
Sprawą oczywistą jest, że każdy lubi przebywać w pomieszczeniu estetycznym, czystym, nie „przytłaczającym”. Dobrze zatem dobierać jasne kolory ścian a także spójną kolorystykę wykorzystywanych mebli i nośników. „Pozytywne” wnętrza odpowiednio nastrajają, powodując, że  dobrze czujemy się w danym miejscu.

Z praktycznego punktu widzenia
Większość poczekalni to niewielkie pomieszczenia, np. wąskie korytarze czy przejścia. W takich wypadkach warto rozważyć zakup specjalnych składanych siedzisk – tzw. strapontenów. To pomysłowe i sprytne rozwiązanie pozwala w łatwy sposób oszczędzać miejsce, gdyż po złożeniu krzesełek zostaje nam sporo wolnej przestrzeni. Straponteny można montować bezpośrednio do ściany lub w postaci gotowej ławeczki. Niektóre modele wyposażone są w gazetownik wbudowany w siedzisko, co z pewnością zwiększa ich funkcjonalność. 

Straponteny - składane siedziska do poczekalni
Straponteny z gazetownikiem do poczekalni
Dostęp do czasopism / prasy
Udostępnienie prasy dla oczekujących Klientów to słuszny zabieg, pozwalający na chwilę relaksu i szybszy upływ czasu. Popularne wszędzie tam, gdzie od „przemycania” informacji dotyczących oferty ważniejszy jest komfort odwiedzających.  W tym celu warto skorzystać z gazetowników, dzięki którym zachowamy estetyczny porządek oraz lepiej wyeksponujemy proponowaną prasę. W przypadku kiedy nie planujemy wykorzystywać żadnego stolika, doskonale sprawdzą się gazetniki ścienne, które nie zajmują wiele miejsca, są dobrze widoczne i wygodne.

Neutralnym kolorystycznie rozwiązaniem może być stojak na czasopisma z plexi, którego materiał jest transparentny. Taki nośnik nie narzuca się swoim wyglądem, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w wielu miejscach.  

Gazetnik z plexi do poczekalni


Jeżeli chcemy ożywić wnętrze, przykuć uwagę, zaakcentować wystrój naszego pomieszczenia, proponujemy sięgnąć po modne, odważniejsze kolory. Gazetnik na prasę Scoop to lubiany model, wykorzystywany w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, ale nie tylko. Intensywne barwy dobrze przełamują jednolity i bardzo jasny wystrój, a jeśli jesteśmy w stanie dobrać w tych kolorach pozostałe „dodatki” to całość komponuje się doskonale. Biały gazetnik to także popularny wybór – bardzo estetyczny, współgra praktycznie z wszystkimi innymi kolorami. Perfekcyjnie sprawdzi się np.  w poczekalniach lekarskich i gabinetach.

Gazetnik na czasopisma do poczekalni

Nośniki informacji
Dla wielu firm czas spędzony w poczekalni to dobry moment na przekazanie ważnych treści informacyjnych i reklamowych. Warto zadbać aby sposób ich udostępnienia był  naprawdę schludny. Zazwyczaj jeśli pozostawimy różnego rodzaju ulotki i katalogi „luzem” na stoliku, bardzo szybko zapanuje chaos i nieład, szczególnie jeśli mamy do czynienia z dużą ilością odwiedzających. Dla estetycznej prezentacji materiałów drukowanych możemy zastosować najprostsze stojaczki z plexi. Niewielkie ekspozytorki występują w różnych formatach i ilościach kieszeni, dlatego z pewnością bez trudu odnajdziemy rozwiązanie dla siebie. Do wyboru prezentery do postawienia na stoliku czy ladzie lub do podwieszenia na ścianie.

Kieszenie z plexi ścienne

              Stojaki na ladę z plexi Taymar Single Stojaczki na ladę z plexi kaskadowe

Wielofunkcyjne rozwiązanie na każdą miarę
Wartym uwagi rozwiązaniem jest ekspozytor ścienny MAGIC BOARD, będący niezwykłą postacią tablicy magnetycznej. Obok standardowego mocowania materiałów za pomocą magnesów, możemy wykorzystać różnego rodzaju akcesoria, które odpowiadają nam na dany moment. Mogą to być niewielkie półeczki, koszyczki na prasę lub kieszenie na ulotki popularnych formatów. Ich rozmieszczenie zależy od naszej fantazji. W razie potrzeby wszystko możemy odmienić i zastosować do nowych celów. Panele magnetyczne występują w różnych rozmiarach. Największy z nich wynosi 80 x 91 cm [prezentowany na zdjęciu]. Dla zobrazowania pojemności, pozwala on na podwieszenie max 16 kieszeni A4 lub 24 kieszeni A6 lub 16 kieszeni A5.

Tablica magnetyczna do poczekalni

Magic Board to wygodny i elastyczny system prezentacji, doskonały do szybkiej podmiany informacji, perfekcyjny w przypadku zmieniających się oczekiwań. Dzięki prostemu montażowi na ścianie, tablica zajmuje niewiele miejsca, stanowiąc jednocześnie atrakcyjne centrum informacji i reklamy.
W pewnym stopniu podobnym rozwiązaniem są także szyny prezentacyjne Dacapo. Produkt o dużych możliwościach, pozwala nie tylko podwieszać kieszenie A4, A5 i A6, ale także pojedyncze arkusze papieru. Dzięki temu prostym ruchem wsuniemy i podmienimy aktualne ulotki i broszury.
Szyna prezentacyjna Dacapo

Pomysłowe zastosowanie szyny Dacapo
W wielu poczekalniach tworzy się miejsca przyjazne dla dzieci, specjalne kąciki zabaw, najczęściej prac ręcznych, tj. rysowanie i kolorowanie. Doskonałym uzupełnieniem całości będzie użycie szyny Dacapo jako mini galerii do podwieszania rysunków! Najmłodsi odwiedzający będą mogli z łatwością podwiesić swoje prace i z dumą prezentować je swoim rodzicom.

Szyna do podwieszania rysunków dla dzieci

Prezentowane rozwiązania mają na celu łączyć atrakcyjny wygląd, jakość i wygodną funkcjonalność. Z pewnością te trzy najważniejsze cechy zostaną docenione przez osoby korzystające z Państwa poczekalni.
 
Masz pytania? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu:    +48 12 266 75 20      biuro@mocowanie.eu

 

Poczekalnia - stwórz miejsce, które pracuje na Twój wizerunek!
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor