CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Więcej o... » Black or white? Co wybierzesz dla swojej firmy?
Black or white? Co wybierzesz dla swojej firmy?

Black or white? Co wybierzesz dla swojej firmy?


Budowanie wizerunku firmy nierozłącznie wiąże się z wyborem i konsekwentnym stosowaniem pewnej kolorystyki, która obok grafiki, znaku, czcionki zaczyna nas reprezentować. Ma to na celu bycie rozpoznawalnym i kojarzonym, widocznym na tle konkurencji. Rola kolorów jest niezwykle ważna, świadczy o stylu, a wielokrotnie niesie ze sobą konkretne znaczenie. Nie bez powodu firmy związane z ochroną środowiska decydują się na wybór barwy zielonej czy brązowej.

Kolory w identyfikacji wizualnej
Wybrane kolory firmy powinny odzwierciedlać charakter działalności, współgrać z pozostałymi elementami wizerunkowymi, nie zaburzać przekazu i sprzyjać jego przejrzystości. Zdecydowanie lepiej ograniczyć się do mniejszej ilości kolorów, takich które nie spowodują technicznych problemów przy produkowaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych.


Wrażenie na odbiorcach
Wiele kolorów budzi skojarzenia, emocje i reakcje. Jedne uspokajają, inne drażnią i pobudzają. Warto zatem poświęcić chwilę na zastanowieniu: co mówi do mnie wybrany kolor? Dobrze jest skonsultować odczucia z innymi osobami, gdyż kolor jest także odczuciem subiektywnym.

Wybór nośników dla materiałów reklamowych
Kiedy nasza firma posiada już wszystkie elementy identyfikacji wizualnej, niejednokrotnie potrzebuje nośników, przy pomocy których zaprezentuje materiały informacyjne i reklamowe. To także istotny wybór, ze względu na budowanie dobrego, wysoce estetycznego wrażenia. Dobrze zaprojektowane ulotki i katalogi to podstawa ale to również nie wszystko! Źle zaprezentowane, nieschludnie, przy użyciu niestabilnych, „chwiejących” się stojaków nie zrobią oczekiwanego wrażenia.  Nośniki jakich używamy możemy metaforycznie porównać do ubioru a co za tym idzie, słuszne będzie powiedzenie „jak nas widzą, tak nas piszą”.

Wracając do rozważań kolorystycznych, przy wyborze stojaka warto zastanowić się także nad jego kolorem. Wielokrotnie staje się on tłem dla naszych ulotek i broszur, z którymi może tworzyć wysoce estetyczną całość. Najbardziej popularne i uniwersalne rozwiązania to kolor biały i czarny. Te barwy nie narzucają się i właściwie pasują do dowolnych kolorów, jakie użyliśmy na naszych materiałach.

Black or white? Pozostało zastanowić się nad naturą tych kolorów. Które z nich pasują lepiej do wizerunku Twojej firmy?

Kolor biały wywołuje jednoznaczne skojarzenia z czystością, a co w dalszym rozumieniu może być wiązane z uczciwością, wiarygodnością i nieskazitelnością. Biały niezwykle często wykorzystywany jest przez designerów, gdyż  wygląda dobrze w połączeniu z każdym kolorem. Biel to także świeżość i nowe możliwości – niezapisana kartka. Ze względu na swoją popularność, w  kolorze tym stosunkowo łatwo będzie dobrać nam różnego rodzaju nośniki: stojaki wolnostojące, wiszące czy też tabliczki informacyjne.

Real Bianco – Prawdziwa biel – linia praktycznych, bo składanych stojaków na ulotki, w kilku wariantach.Do białej stylistyki dobierzesz także:
Kolor czarny to kolor biznesu. Świadczy o elegancji i renomie. Barwa ta z pewnością jest bardziej tajemnicza aniżeli jej poprzedniczka. Może budzić wrażenie luksusu i powagi, dlatego stanowi dobry wybór dla firm, które tak chcą być postrzegane, podkreślając tym samym wysoki poziom świadczonych przez siebie usług. Nie bez powodu czarny kolor wybierany jest dla opakowań z droższym, ekskluzywnym produktem. Dużym atutem czerni jest atrakcyjność połączenia z szarościami i stalą nierdzewną, które stanowią najpopularniejszy akcent w nośnikach reklamy.

http://mocowanie.eu/391/Stojak-na-katalogi-Real-Steel.html

Inne produkty, które mogą ujednolić wizerunek firmy:
Co jest bliższe Twojej firmie? Nieskazitelna biel otwierająca nowe możliwości czy luksusowa czerń – symbol ekskluzywnej oferty ? Wybór należy do Ciebie – my zadbamy o resztę!
 
Masz pytania? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu:    +48 12 266 75 20      biuro@mocowanie.eu

 
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor