CHRIS Krzysztof Sawicki
Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
CHRIS Krzysztof Sawicki
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 266 75 20
Sklep najlepszych rozwiązań dla montażu i prezentacji Twojej reklamy!
Strona główna » Inspiracje
Ramy tekstylne czyli jak oprawić tkaninę? 
Coraz częściej w reklamie wykorzystujemy banery i plakaty tekstylne. Jak je oprawić by prezentowały się nienagannie? Poznaj profile do napinania tkanin, które sprawią, że Twój projekt będzie wyglądał doskonale.
 
Wykorzystaj siłę najpopularniejszych rozwiązań do prezentacji plakatów, zdjęć i ofert! Ramy typu OWZ to szybki i prosty sposób na podmianę wydruku. Z pewnością docenisz tę funkcjonalność!
Złota 10-tka produktów 
Poszukujesz mocowań, śrub i produktów w złotym kolorze? Wyselekcjonowaliśmy dla Was 10 popularnych produktów z naszej oferty, których łączy wspólna cecha - są złote! Znajdziesz je w jednym miejscu.
5 produktów, które zaskoczą Cię swoim sprytem!  
Jeżeli preferujesz sprytne rozwiązania, które usprawniają pracę, a także ułatwiają prezentację materiałów reklamowych i informacyjnych - poznaj koniecznie te produkty! Przemyślane i funkcjonalne, genialne w swojej prostocie!
Jak dobrać śrubę dystansową do tabliczki informacyjnej? 
Jeżeli zastanawiasz się jak przymocować tabliczkę informacyjną do ściany? Jakich użyć kołków do śrub dystansowych? Jakie wybrać mocowanie do tabliczki? Jak poradzić sobie w sytuacjach specyficznych? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące mocowań tabliczek do ścian.
Oznakowanie przestrzeni - systemy informacji wizualnej 
Czytelna i przejrzysta informacja - to cel, do którego należy dążyć w organizowaniu przestrzeni biurowej czy w miejscach użytku publicznego. Prawidłowe i spójne oznakowanie to sukces w komunikacji i wiele korzyści za tym płynących. Przeczytaj więcej o nośnikach informacji, przeznaczonych do tworzenia całych systemów informacji wizualnej.
Open space office? Poznaj stojaki otwarte na przestrzeń! 
Odkryj nową rodzinę wolnostojących stojaków SMART, które doskonale oznaczą przestrzeń biura typu open space! Praktyczne, mobilne, wygodne rozwiązanie do czytelnej prezentacji informacji. Poznaj także inne pomysłowe propozycje!
9 konstrukcji, które pomogą Ci na targach branżowych 
Najciekawsze produkty, które warto zastosować podczas targów branżowych i innych eventów firmowych. Praktyczne, mobilne, ciekawe rozwiązania, wygodne w transporcie i proste w montażu.
10 dystansów reklamowych, które odmienią Twoją tabliczkę 
Poznaj 10 rozwiązań śrub dystansowych, o których warto wiedzieć ze względu na ich wygląd, funkcjonalność i jakość! Które najlepiej pasują do Twojej tabliczki?
Szybko - tanio - niezawodnie z systemem MAGSEE 
Poznaj największego konkurenta popularnych rollupów oraz genialnego następce zatrzaskowych listew plakatowych! Błyskawiczna podmiana wydruków, której dokona każdy! Genialne rozwiązanie dla sklepów, biur podróży, salonów sprzedaży, wydawnictw i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ciągłej zmiany informacji.
Poczekalnia - stwórz miejsce, które pracuje na Twój wizerunek! 
Poczekalnia to ważne miejsce! Wyposaż ją w funkcjonalne rozwiązania cieszące oko i zachęcające do ponownych odwiedzin. Ciekawe propozycje artykułów, które pomogą zagospodarować niewielką przestrzeń poczekalni.
Pakowanie próżniowe gadżetów i prezentów reklamowych 
Innowacyjne i pomysłowe pakowanie gadżetów i prezentów firmowych to sposób na wyróżnienie i zaciekawienie odbiorców. Sprawdź jak technologię pakowania próżniowego można wykorzystać w reklamie.
Black or white? Co wybierzesz dla swojej firmy? 
Stylowe linie stojaków i prezenterów w ujednoliconym kolorze sprzyjają wizerunkowi marki. Czerń i biel to klasyka, która stanowi dobre tło dla materiałów reklamowych i informacyjnych. Która barwa jest bliższa Waszej firmie? Zobacz jakie rozwiązania proponujemy w wybranym kolorze!
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
Wysyłki realizują:
przesyłki
współpraca i reklama
ramy
opracowanie Prekursor